MOMENTINIAI SPAUSDINTUVAI

Mažytis fotoaparatas, išlaisvinantis akimirkas: išreikškite save su „Canon Zoemini S2“

Mados tinklaraštininkė Izzy Manuel naudoja „Canon Zoemini S2“, kad momentinėmis nuotraukomis pabrėžtų savo vintažinį stilių.
Trys „Canon Zoemini S2“ baltos, žalios ir rožinio aukso spalvos fotoaparatai, padėti ant stalo, kurį supa drabužiai ir išspausdintos asmenukės.

Kada paskutinį kartą peržiūrėjote nuotraukas savo išmaniajame telefone? Gali būti, kad kai kurios nuotraukos jus nustebino – visiškai pamiršote tam tikras akimirkas. „Mano telefone yra maždaug 24 000 nuotraukų“, – pasakoja tvarios mados ir gyvenimo būdo tinklaraštininkė Izzy Manuel, mėgstanti vintažinius rūbus. „Pusė jų yra asmenukės. Tačiau kita pusė yra akimirkos, kurias norėčiau matyti dažniau – Kalėdų vakarienės arba atsitiktinės naktys, praleistos su universiteto draugais. Tai ne tik didelių įvykių, bet ir mažų, gyvenimą praskaidrinančių dalykų, kurių mums taip trūko per koronaviruso pandemijos karantiną, akimirkos“, – papildo ji.

Šiandien visur nešiojamės išmaniuosius telefonus ir nešiojamuosius fotoaparatus, todėl fotografuojame žymiai daugiau nei kada nors anksčiau. Kiekvienais metais užfiksuojama milijardai akimirkų, tačiau daugelis jų lieka SD kortelėse arba telefono galerijose ir renka skaitmenines dulkes.

Ant lovos gulinti besijuokianti ir į savo išmanųjį telefoną žiūrinti moteris.

Vintažinės mados tinklaraštininkė Izzy Manuel naudojo „Canon Zoemini S2“ ir „Canon Zoemini“ norėdama išreikšti savo stilių – ji suasmenino savo nuotraukas rėmeliais bei filtrais.

Ant mėlynos spintelės sėdinti moteris, kurios „Canon Zoemini S2“ padėtas ant knygų krūvelės priekiniame plane.

„Canon Zoemini S2“ galite prijungti prie savo išmaniojo telefono, jį padėti, pavyzdžiui, ant knygų krūvelės, nustatyti laikmatį ir savo telefone matyti, ką fotografuojate“, – dalinasi Izzy.

Pamirškite visas diskusijas, kas geriau – telefonas ar fotoaparatas. Juos galite naudoti drauge. Jums nereikia specialaus įrenginio, jei norite naudoti „Canon Zoemini S2“ ir „Canon Mini Print“ programėlę, o nuotraukas galite atsisiųsti tiesiai į programėlę iš savo išmaniojo telefono. Galite netgi atsisiųsti nuotraukas iš skaitmeninio fotoaparato, pavyzdžiui, „Canon PowerShot G7 X Mark III“, į savo išmanųjį telefoną ir išspausdinti jas naudodami programėlę. Taip pat galite pasiekti nuotraukas, išsaugotas „Facebook“, „Instagram“, „Google Photo“, „Dropbox“ arba „iCloud“, ir jas išsispausdinti.

Naudodama „Canon“ nešiojamuosius spausdintuvus, Izzy pademonstruoja, kaip būti kūrybingam, atnaujinti senas nuotraukas ir užfiksuoti naujas akimirkas bei išspausdinti nuotraukas, kad jos visuomet būtų po ranka.

1. Suasmeninkite savo nuotraukas

Moteris „Canon Mini Print“ programėlėje renkasi nuotraukos piktogramas ir filtrus.

Per „Bluetooth®“ susieję „Canon Mini Print“ programėlę su savo socialinių tinklų paskyromis ir iš jų atsisiuntę nuotraukas, galėsite jas atnaujinti filtrais, rėmeliais ir lipdukais.

Į skirtingas piktogramas ir lipdukus „Canon Mini Print“ programėlėje žiūrinti moteris.

Be piktogramų ir šypsenėlių, savo „Canon Zoemini S2“ ir „Canon Zoemini“ nuotraukas galite papildyti tekstu.

Izzy priklauso kartai, kuri užaugo su skaitmena, tačiau taip pat mėgsta autentišką analogo išvaizdą. Vizualiai šis retro jausmas dera su jos meile vintažui bei tvariai madai – „Canon Zoemini S2“ yra puiki priemonė, kuria galima išgauti šį šiuolaikiškumo ir vintažo derinį.

Įvairių spalvų „Canon Zoemini S2“ yra mažas, lengvai naudojamas ir turi tris režimus – lauko, portreto ir asmenukės. Juo galima gauti ryškias ir senoviško stiliaus nuotraukas bei pridėti rėmelį. „Fotoaparato priekyje yra veidrodėlis su žiediniu apšvietimu, tad jis puikiai tinka asmenukėms“, – pasakoja Izzy.

Fotoaparate „Canon Zoemini S2“ galėsite tiesiogiai matyti savo nuotrauką ir prieš spausdindami įsitikinsite, jog jūs ir jūsų draugų veidai visiškai sufokusuoti.

„Canon Mini Print“ programėlė leidžia suasmeninti nuotraukas – galima pridėti rėmelių, lipdukų ir įvairių formų.

„Ne itin draugauju su technologijomis, tačiau šią programėlę labai lengva naudoti“, – teigia Izzy. „Filtrai suteikia labai gražių efektų, o širdutės ir šypsenėlės leidžia žaismingai paįvairinti mano asmenukes su draugais. Šypsenėlės yra labai mielos. Jos man primena Japonijos „kawaii“ madą.“

2. Naudokite nuotraukas aprangos planavimui

Ryškios spalvos megztiniu vilkinti moteris ima striukę iš spintos.

Kadangi Izzy yra mados tinklaraštininkė, jos spintoje yra daugybė spalvingų rūbų, kuriuos ji naudoja fotosesijose ir fotografavo su „Canon Zoemini S2“.

Save veidrodyje su „Canon Zoemini S2“ fotografuojanti moteris.

Galimybė išspausdinti skirtingos aprangos nuotraukas leido Izzy sukurti skirtingus rūbų derinius ir parodyti savo stilių.

Kadangi Izzy yra mados tinklaraštininkė, „Canon“ nešiojamieji spausdintuvai puikiai pasitarnauja planuojant aprangą. „Jei ketinu dalyvauti didelėje fotosesijoje, kurioje reikės vilkėti kelis skirtingus drabužius, prieš tai galiu nusifotografuoti vilkėdama jais visais ir išsispausdinti nuotraukas, kad prisiminčiau, ką tiksliai turiu vilktis“, – pasakoja ji. „Canon Zoemini S2“ turi laikmatį, palengvinantį šį procesą, ir, anot Izzy, dėl plonos ir elegantiškos savo išvaizdos jis yra puikus aksesuaras. „Blizgi danga ir spalvos suteikia žavumo. Jei dalyvaučiau fotosesijoje, naudočiau jį kaip savo aprangos detalę!“

Nesvarbu, ką mėgstate fotografuoti, „Canon Zoemini S2“ nuotraukas spausdinančiu fotoaparatu galite užfiksuoti viską. „Galite fotografuoti savo sodą arba mėgstamą gamtos kampelį ištisus metus, kad užfiksuotumėte pokyčius“, – priduria Izzy.

3. Kūrybingai pateikite savo nuotraukas

Nuotraukas ant vielinės lentos demonstruojanti moteris.

Kadangi „Canon Zoemini S2“ nuotraukomis lengva dalintis, kaip atminimą galite dovanoti jas draugams.

Asmuo, laikantis nuotrauką, kol ji spausdinama „Canon Zoemini“ spausdintuvu.

Balti rėmeliai, kuriuos galite pridėti su „Canon Zoemini S2“, suteikia nuotraukoms nostalgijos, analogo jausmo ir papildo vintažinį Izzy stilių. Rėmelius galite pridėti „Canon Mini Print“ programėlėje, kai naudojate „Canon Zoemini“. Taip pat juos galite pridėti fotoaparate „Canon Zoemini S2“ naudodami grįžimo mygtuką.

„Kai mokiausi universitete, mano sieną puošė draugų nuotraukų koliažas“, – prisimena Izzy. Naudodami „Canon Zoemini“ spausdintuvą ir „Canon Zoemini S2“ viską atliksite lengvai – per kelias minutes savo skaitmenines nuotraukas paversite ilgaamžėmis lipniomis 2 x 3 col. spausdintomis nuotraukomis. Kiekviena nuotrauka spausdinama naudojant ZINK™ technologiją, todėl jos apsaugotos nuo dėmių, įplėšimų ir vandens. Taip pat galite naudoti koliažo priemonę, jei norite sukurti lipnius plakatus iš keturių arba devynių nuotraukų. „Canon“ nešiojamieji spausdintuvai leis jums būti spontaniškiems – galėsite akimirksniu užfiksuoti ir išspausdinti savo nuotraukas.

Dėl šios savybės juos galite patogiai naudoti vakarėliuose ar vestuvėse – jie pasitarnaus kaip jūsų asmeninė momentinių nuotraukų būdelė. „Galite kurti renginio laiko juostą realiu laiku arba pasidalinti savo metų istorija, kurią sudarytų dvi per mėnesį užfiksuotos akimirkos“, – pasakoja Izzy. Išspausdintas nuotraukas galite naudoti iškarpų albumams, klijuoti ant sienų, šaldytuvo durelių ar gimtadienio atvirukų.

Mėlyną „Canon Zoemini S2“ į rankinę dedantis asmuo.

Beveik išmaniojo telefono dydžiui prilygstantį „Canon Zoemini S2“ nuotraukas spausdinantį fotoaparatą lengva įsidėti į rankinę arba įsikišti į kišenę ir visur neštis.

Asmenukę su „Canon Zoemini S II“ veidrodėliu bei žiediniu apšvietimu fiksuojantis asmuo.

„Canon Zoemini S2“ priekyje esantis veidrodėlis ir žiedinis apšvietimas puikiai užfiksuos tobulas asmenukes.

Anot Izzy, tai, kad galima rašyti ant nuotraukų ir spausdinti jas keliaujant, turi ir kitų privalumų. „Kai vaikštinėju ar keliauju, galiu fiksuoti vaizdines pastabas. Tai tarsi „Pinterest“, tačiau man nereikia nuolat žiūrėti į ekraną. Jei einu pro mane įkvepiantį objektą, galiu jį nufotografuoti, o nuotrauką išsispausdinti, įsidėti į kišenę ir vėliau pasižiūrėti, kai ieškau vintažinių rūbų, taip galiu lengvai atkurti konkrečią aprangą už prieinamą kainą.

„Niekada nesidrovėkite fotografuoti. Vienas dalykas, kurio išmokome per praėjusius metus su puse, yra tai, kad privalome pasinaudoti visomis galimybėmis.“ Įsigiję universalų fotoaparatą ir spausdintuvą, pavyzdžiui, „Canon Zoemini S2“, arba spausdintuvą„Canon Zoemini“ ir susieję jį su savo išmaniuoju telefonu arba filmavimo kamera, galite kiekvieną akimirką paversti ilgai išliekančiais prisiminimais. Vienintelė kliūtis yra jūsų pačių vaizduotė.

Sužinokite, kaip dalintis savo kūrybingumu, ir išlaisvinkite savo istoriją.Autorė: Rachel Segal Hamilton

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai