RF objektyvai – „Trinity“

Trys pagrindiniai greitos diafragmos, didelio našumo RF L serijos objektyvai su vaizdo stabilizavimu

Tinka visoms profesionalioms užduotims

Trys RF objektyvai apima ypač plataus, standartinio ir teleobjektyvo artinimo diapazonus, skirtus fotografuoti praktiškai bet kokioje situacijoje nuo peizažų, portretų ir sporto renginių iki interjerų, madų ir miesto vaizdų.

RF trejetas darbinėje užduotyje

Pamatykite, kaip profesionalus fotografas Matthew Joseph taiko savo pripažintą turtingą kinematografinį stilių fiksuodamas vietos irkluotojų komandą RF trejeto objektyvais. Pažiūrėkite vaizdo įrašą, kad sužinotumėte daugiau apie fotografo dieną, objektyvus ir irkluotojus.

SUVALDYKITE ŠVIESĄ BET KOKIU KAMPU

„Canon“ F2.8 RF trejeto objektyvai. Profesionaliai pateikite bet kokią istoriją naudodamiesi 5 padalų vaizdo stabilizavimu, kuris išlaiko stabilų ir sklandų „Nano USM“ fokusavimą netgi platesniame židinio diapazone.


Parodykite smulkiausias pasaulio detales su RF15-35mm F2.8L IS USM ir papasakokite savo istoriją nauju požiūrio kampu. Pridėjus 5 padalų vaizdo stabilizavimą, šis profesionalų lygmens ypač plataus kampo artinantis objektyvas gali užtikrinti tobulą ryškumą netgi laikomas rankose – tiek fotografuojant, tiek filmuojant.


Naujas profesionalų standartas – RF 24-70mm F2.8L IS USM. Jis suteikia daugiau universalumo artinančius objektyvus naudojantiems profesionaliems fotografams, nes turi vaizdo stabilizatorių, „Nano USM“ sklandžiam vaizdo įrašų fokusavimui ir išskirtinius optinius elementus su moderniausia danga ryškiems rezultatams.


Profesionalams skirtų objektyvų trejetą užbaigia RF70-200mm F2.8L IS USM. Jis mažas, tačiau išlaiko visas geriausias savybes ir yra mažiausias pasaulyje profesionalams skirtas 70-200mm f/2.8 artinantis objektyvas, tiksiantis bet kokiai užduočiai ir bet kur.


RF apsodas turi spartesnio ryšio jungtį už įprastinį DSLR, todėl tiesiai į fotoaparatą galima perduoti daugiau informacijos: objektyve galima realiu laiku nustatyti optimaliausius parametrus ir gauti ryškiausius portretus, o ypač greitai ir tyliai fokusuojantys „Nano USM“ varikliai suteikia tikro pranašumo filmuojant.

Sparti, F2.8 maksimali diafragma

Su sparčia, F2.8 maksimalia diafragma fiksuokite stulbinančias smulkmenas silpno apšvietimo sąlygomis arba kūrybiškai išnaudokite lauko gylį. Išskirtinė optinė inžinerija ir pažangios lęšių dangos užtikrina aukščiausią įvaizdžio kokybę ir aštrumą su bet kokia apertūra.

Canon Camera

5 sustojimų optinis vaizdo stabilizatorius

Pažangusis vaizdo stabilizatorius ir itin greitas RF ryšys reiškia, kad šių objektyvų našumas pranoksta geriausią EF asortimento technologiją. 5 padalų vaizdo stabilizatorius skirtas fotografuoti silpno apšvietimo sąlygomis arba kai sunku stabiliai išlaikyti fotoaparatą.

Canon Camera

„Nano USM“ fokusavimo variklis

RF 15-35MM F2.8L IS USM ir RF 24-70MM F2.8L IS USM yra pirmasis greitos diafragmos artinantis objektyvas su „Canon“ „Nano USM“ technologija. Šioje technologijoje naudojamas miniatiūrinis ultragarsinis variklis varo fokusavimo sistemą tiesiškai užtikrindamas ypač spartų ir tylų fokusavimą, kuris idealiai tinka tiek filmuojant, tiek fotografuojant.

Canon Camera

Padaryta su RF 15-35mm F2.8L IS USM

  • f/2.8
  • 1/200
  • 400

Sukurta darbui, sukurta ilgam

Jau daugiau kaip 30 metų „Canon“ praktinės inžinerijos žinios nuolat tobulinamos ir atnaujinamos, kad galėtume kurti lūkesčius pranokstančius objektyvus. Kuriant L serijos objektyvus viso kadro beveidrodiniams EOS-R serijos fotoaparatams ši filosofija išplėtota dar labiau – pritaikyta pažangiausia technologija ir užtikrintas dar spartesnis veikimas, kad nė viena akimirka nepralėktų pro šalį.
IŠBANDYKITE DABAR
Canon Camera

Objektyvai naujai erai

RF objektyvai – kokybiškesni, greitesni ir optimaliai pritaikyti EOS R fotoaparatui. Jie greiti ir šviesūs, o dėl unikalių jų savybių intuityvus valdymas yra visiškai naujo lygio.

Susiję straipsniai

Susiję gaminiai

Rankose laikomas fotoaparatas „Canon EOS R“ ir objektyvas „Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM“.

Ar galime jums padėti išsirinkti naują objektyvą?

Mūsų objektyvų parinkimo priemonė apžvelgs mūsų siūlomus objektyvus ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums ir jūsų EOS fotoaparatui.