L-series EF lenses

RF objektyvai

Susipažinkite su naujos kartos EOS R sistemos objektyvais, sukurtais meistriškiems rezultatams.

Objektyvai naujai erai

RF objektyvai – kokybiškesni, greitesni ir optimaliai pritaikyti „EOS R“ fotoaparatui. Jie greiti ir šviesūs, o dėl unikalių jų savybių intuityvus valdymas yra visiškai naujo lygio.

RF 35mm F1.8 MACRO IS STM

RF 35mm F1.8 MACRO IS STM

Lankstus, praktiškas fotografavimas ir galimybė pažinti pasaulį iš arti – tai suteikia neįtikėtinai universalus ir lengvas 35 mm f/1.8 makroobjektyvas su hibridiniu IS.

Sužinokite daugiau

EOS R Lens RF 35mm F1.8 MACRO IS STM lifestyle
RF 50mm F1.2L USM

RF 50mm F1.2L USM

Naudojant šį greitą ir šviesų 50 mm L serijos objektyvą jūsų portretai atsiskleis naujomis spalvomis, nes jis pribloškiamai perteikia vaizdą ir gražiai paryškina nesufokusuotas sritis.

Sužinokite daugiau

EOS R Lens RF 50mm F1.2L USM sample
RF 24-105mm F4L IS USM

RF 24-105mm F4L IS USM

Tobulai kelionėms ir filmams tinkantis 24-105mm f/4 L serijos artinantis objektyvas turi platų artinimo diapazoną, yra itin universalus ir turi 5 padalų vaizdo stabilizavimą.

Sužinokite daugiau

EOS R Lens RF 24-105mm F4L IS USM sample
RF 28-70mm F2L USM

RF 28-70mm F2L USM

Dar neregėta vaizdo kokybė ir pribloškianti sparta prietemoje dėl nuolatinės f/2 diafragmos – šis neįtikėtinas 28-70mm f/2 L serijos objektyvas nustato naujus optikos standartus.

Sužinokite daugiau

EOS R Lens RF 28-70mm F2L USM lifestyle

Sužinokite, kas naujo su RF objektyvais

Susipažinkite su šešiais šiuo metu kuriamais ir 2019 m. rinkoje pasirodysiančiais viso kadro RF objektyvais, kurie papildys EOS R sistemą ir suteiks naujų fotografavimo galimybių.

Sužinokite daugiau

Canon RF 24-240mm F4-6.3 IS USM Lens

Susipažinkite su EOS R sistema

Trimis dešimtmečiais nuolatinių EOS naujovių pagrįstos EOS R sistemos pagrindas – pažangus objektyvo apsodas, suteikiantis daugiau kūrybinių galimybių ir dar daugiau intuityvių būdų kiekvienai akimirkai įamžinti.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Discover Canon EOS R

Profesionalų rankose„EOS R“ iškart sulaukė įvairių profesionalių fotografų ir operatorių palankumo. Atraskite, kaip jie panaudojo jį įvairiausiais būdais kurdami seniau neįmanomas nuotraukas ir filmus.

Žiūrėti visus straipsnius

Jus taip pat gali dominti...