L-series EF lenses

RF objektyvai

Atraskite „Canon EOS R“ fotoaparatui skirtų objektyvų asortimentą ir unikalias jų galimybes.

Objektyvai naujai erai

RF objektyvai – kokybiškesni, greitesni ir optimaliai pritaikyti „EOS R“ fotoaparatui. Jie greiti ir šviesūs, o dėl unikalių jų savybių intuityvus valdymas yra visiškai naujo lygio.

RF 35mm f/1.8 IS Macro STM

RF 35mm f/1.8 IS Macro STM

Lankstus, praktiškas fotografavimas ir galimybė pažinti pasaulį iš arti – tai suteikia neįtikėtinai universalus ir lengvas 35 mm f/1.8 makroobjektyvas su hibridiniu IS.

Sužinokite daugiau

EOS R Lens RF 35mm f/1.8 IS Macro STM lifestyle
RF 50mm f/1.2L USM

RF 50mm f/1.2L USM

Naudojant šį greitą ir šviesų 50 mm L serijos objektyvą jūsų portretai atsiskleis naujomis spalvomis, nes jis pribloškiamai perteikia vaizdą ir gražiai paryškina nesufokusuotas sritis.

Sužinokite daugiau

EOS R Lens RF 50mm f/1.2L USM sample
RF 24-105mm f/4L IS USM

RF 24-105mm f/4L IS USM

Tobulai kelionėms ir filmams tinkantis 24-105mm f/4 L serijos artinantis objektyvas turi platų artinimo diapazoną, yra itin universalus ir turi 5 padalų vaizdo stabilizavimą.

Sužinokite daugiau

EOS R Lens RF 24-105mm f/4L IS USM sample
RF 28-70mm f/2L USM

RF 28-70mm f/2L USM

Dar neregėta vaizdo kokybė ir pribloškianti sparta prietemoje dėl nuolatinės f/2 diafragmos – šis neįtikėtinas 28-70mm f/2 L serijos objektyvas nustato naujus optikos standartus.

Sužinokite daugiau

EOS R Lens RF 28-70mm f/2L USM lifestyle

Susipažinkite su EOS R sistema

Trimis dešimtmečiais nuolatinių EOS naujovių pagrįstos EOS R sistemos pagrindas – pažangus objektyvo apsodas, suteikiantis daugiau kūrybinių galimybių ir dar daugiau intuityvių būdų kiekvienai akimirkai įamžinti.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Discover Canon EOS R

Profesionalų rankose„EOS R“ iškart sulaukė įvairių profesionalių fotografų ir operatorių palankumo. Atraskite, kaip jie panaudojo jį įvairiausiais būdais kurdami seniau neįmanomas nuotraukas ir filmus.

Žiūrėti visus straipsnius

Jus taip pat gali dominti...