Women in pink dresses taken with EOS 5D Mark IV

Visa esmė detalėse

Užfiksuokite detales.
Užfiksuokite viską.

30,4 megapikselio CMOS jutiklio perteikiamuose vaizduose yra gausybė detalių ir mažai trukdžių – net itin šviesiose ir tamsiose srityse. Tikslesnė skyra reiškia, kad niekas nebus prarasta, todėl galite apkirpti vaizdą tobulam kadrui ir išsaugoti kokybę.

Black and white child in light with EOS 5D Mark IV

Peržiūrėkite ir pasitobulinkite

Kiekvieną iš „EOS 5D Mark IV“ 30 milijonų pikselių sudaro du fotodiodai, kuriuos galima naudoti kartu arba atskirai. Taikant šią technologiją sukuriami „Dual Pixel RAW“ (DPRAW) failai, kuriuose yra pora vaizdų, nufotografuotų iš šiek tiek skirtingo regos taško. Apdorojant su „Digital Photo Professional“ programine įranga, DPRAW failuose fotografai gali koreguoti vaizdą, kad išsaugotų norimos srities ryškumą.

Sužinokite daugiau

Išskirtinis vaizdo
fiksavimas prietemoje

Visų verčių ISO nustatymuose pagerintas veikimas prietemoje ir sumažintas trukdžių kiekis, o su ISO 32 000 (išplečiama iki ISO 102 400) pasiekiamas maksimalus jautrumas. Net fotografuodami prietemoje galite būti ramūs dėl puikios vaizdo kokybės.

Pigeons in low light with Canon EOS 5D Mark IV

Kitas
vaizdo apdorojimo lygis

Integruota objektyvo iškraipymų korekcijos funkcija pagerina objektyvo veikimą, kompensuodama tokius veiksnius kaip vaizdo iškreipimas ar spalvų iškraipymas, kad gautas vaizdas būtų pastebimai geresnis.

Menu options for lens corrections on EOS 5D Mark IV

„Digital Lens Optimizer“

„Digital Lens Optimizer“ – tai dar vienas koregavimo sluoksnis, panaikinantis net stipresnius optinius reiškinius, įskaitant ir fotoaparato optinio mažai pralaidaus filtro efektą. Rezultatas – geresnis veikimas ir išskirtinė vaizdo kokybė.

Aiškumas, kontrastas ir spalva

Modelyje „EOS 5D Mark IV“ galima pasirinkti automatinio baltos spalvos balanso (AWB) nuostatas, kuriomis kitaip vertinamas dirbtinis apšvietimas. Nuostata „Ambience Priority“ (aplinkos pirmumas) siekiama išlaikyti kai kuriuos šiltus spalvų tonus iš dirbtinės šviesos šaltinių, kad būtų išsaugota dalis scenos atmosferos, panašiai kaip įprastinėmis AWB nuostatomis kituose EOS fotoaparatuose, o nuostata „White Priority“ (baltos spalvos pirmumas) pašalinama dauguma šilumos iš apšvietimo volframo lemputėmis ir, kai tik įmanoma, mėginama pateikti neutralių spalvų vaizdus.

Detalus kiekvienos smulkmenos
fiksavimas

Nuotraukų stilius „Fine Detail“ (smulkios detalės), įtrauktas į „EOS 5D Mark IV“, kad būtų maksimaliai padidintas detalių, fiksuojamų fotoaparato 30,4 megapikselio jutikliu, kiekis. Ši nuostata teikia prioritetą tonų gradacijai ir pabrėžia smulkias detales. 

Nuotraukų stilius „Fine Detail“ (smulkios detalės) turi tris reguliuojamus paryškinimo parametrus, primenančius „Adobe Photoshop“ ir „Canon“ DPP programinės įrangos filtrą „Unsharp Mask“.

Fine Detail picture style with EOS 5D Mark IV

Susipažinkite su kitais privalumais