Vanuatu volcano lava captured on EOS 5D Mark IV

Suprojektuotas veikti našiai

Procesorius
spartesniam veikimui

„EOS 5D Mark IV“ širdis – spartus „DIGIC 6+“ procesorius, valdantis kiekvieną fotoaparato veikimo aspektą, įskaitant RAW jutiklio duomenų pavertimą aukštos kokybės vaizdo failais, kurie yra kupini detalių ir turi mažai trukdžių, ir kuriuose tiksliai atspindimos spalvos ir odos atspalviai.

DIGIC 6+ processor found on Canon EOS 5D Mark IV

Užfiksuokite kiekvieną
akimirką, kadras
po kadro

Kiekvienas elementas sukurtas išskirtiniam našumui, todėl „EOS 5D Mark IV“ gali be pertraukos fotografuoti 7 k./s sparta1 su visišku AF ir automatine ekspozicija, viena serija užfiksuodamas iki 21 RAW vaizdo arba neribotą kiekį JPEG2. Visada būsite pasirengę kitam kadrui. Režimu „Live View“ galima nepertraukiamai fotografuoti 4,3 k./s sparta su AF sekimu. Visada būsite pasirengę kitam kadrui.

Gannet caught in mid flight with EOS 5D Mark IV

Ryškus ir tikslus
LCD jutiklinis ekranas

Su didelės raiškos 3,2 colio LCD ekranu su intuityviais jutiklinio ekrano valdikliais fotografuoti su „EOS 5D Mark IV“ yra visiškas malonumas. Bakstelėkite, kad pasirinktumėte meniu komandas, arba braukite pirmyn arba atgal, kad peržiūrėtumėte nuotraukas. Galima pasirinkti keturis atspalvių variantus, kad aiškiai matytumėte vaizdą bet kuriuo paros metu – ir dieną, ir naktį.

LCD touchscreen with EOS 5D Mark IV

Fotografuokite tyliai,
likite nematomi

Pasirinkite „EOS 5D Mark IV“ tyliojo fotografavimo režimą, kad užraktas veiktų kuo tyliau. Specialus slopinimas leidžia fotoaparatui veikti negirdimai net tyliausioje aplinkoje.

Discreet photo with EOS 5D Mark IV

Veidrodėlio vibracijos valdymo sistema

Dėl fotoaparato drebėjimo ar veidrodėlio šokčiojimo, vaizdas gali išsilieti, todėl „Canon“ sukūrė veidrodėlio vibracijos valdymo sistemą šiam išsiliejimui sumažinti ir ryškesnėms nuotraukoms su mažiau trukdžių gauti. Tobulai tinka fotografavimui nepastebimai.

Mirror vibration control system in EOS 5D Mark IV

Veidrodėlio vibracijos valdymo sistema

Žiūrėti vaizdo įrašą

Visiškai aiškus peržiūrėjimas, komponavimas ir
fotografavimas

Funkcija „Intelligent Viewfinder II“ su fotografavimo informacija (pvz., dvigubos ašies elektroniniu gulsčiuku) suteikia švaresnį ir ryškesnį, beveik 100 procentų aprėpiantį scenos vaizdą per objektyvą. Ekrane aiškiai pateikiama fotografavimo informacija, kad būtų lengviau tiksliai sukomponuoti vaizdą, be to, ją galima pritaikyti pagal fotografo poreikius.

Viewfinder of the Canon EOS 5D Mark IV

Pritaikomas sparčiojo
valdymo ekranas

Kiekvienas fotografas yra unikalus ir turi savo darbo metodus. Todėl „Canon“ inžinieriai sudarė galimybę greitai ir paprastai pakeisti piktogramų tipą, dydį ir padėtį fotoaparato spartaus pritaikyto valdymo rodinyje, kad mėgstamas nuostatas galėtumėte rasti be vargo.

Custom Quick control screen on EOS 5D Mark IV

Patvarumas ir
patikimumas

„EOS 5D Mark IV“ pasižymi atsparia apsauga nuo aplinkos poveikio3 ir tvirtu magnio lydinio korpusu, todėl galite ramiai fotografuoti net pablogėjus sąlygoms. Lengvesnis už „EOS 5D Mark III“, „EOS 5D Mark IV“ buvo sukurtas patikimam ir ilgam fotografavimui.

EOS 5D Mark IV magnesium alloy body

Meistriškesnis
fotografavimas

Baterijų blokas BG-E20 suteikia papildomų privalumų fotoaparatui „EOS 5D Mark IV“ – tai ne tik dviguba baterijų talpa, kad galėtumėte ilgiau fotografuoti, bet ir puikus valdymas su papildomais fokusavimui ir matavimui skirtais vertikaliais valdikliais.

EOS 5D Mark IV Battery Grip BG-E20

Išnašos

1 su 1/500 s arba mažesniu išlaikymu, maksimalia diafragma (priklauso nuo objektyvo), visiškai įkrauta baterija LP-E6N, 23 °C/73 °F temperatūroje. Sparta sumažėja įjungus bet kurią iš šių funkcijų: „Anti-flicker“, „Dual Pixel RAW“, „Digital Lens Optimizer“

2. EV-3 viename centriniame AF taške fokusuojama naudojant f/2.8, vieno kadro AF, 23 °C/73 °F temperatūroje, ISO 100

3. Skyrių dangteliai, jungčių dangteliai ir kitos atveriamos dalys turi būti tinkamai uždaryti, kad būtų užtikrinta apsauga nuo dulkių ir lašų. Tačiau šių priemonių nepakanka, kad būtų visiškai apsaugota nuo visų dulkių ir lašelių patekimo į fotoaparato vidų.

Susipažinkite su kitais privalumais