Hero 4k Lifestyle Music Promo

Ženkite į priekį – rinkitės kinematografišką 4K

Vaizdas skaidrus it krištolas

Įrašykite filmų momentus, naudodami neįtikėtino „EOS 5D Mark IV“ jutiklio galią į kiekvieną sceną įtraukti detalių ir papildomo rafinuotumo. Atsiradus galimybėms įrašyti didelės raiškos 4K1, taip pat ir „Full HD“, išsiplėtus kadrų dažnio parinktims, įskaitant 60p sulėtintą veiksmą, DSLR filmų kūrimo sritis dar patobulėjo.

Capture the moment

Užfiksuokite akimirką

Žiūrėti vaizdo įrašą

Užfiksuokite tobulą
nuotrauką iš bet kokio kadro

Funkcija, perimta iš „EOS-1D X Mark II“: „EOS 5D Mark IV“ naudotojai gali filmuoti 4K filmus ir įrašyti bet kurį kadrą kaip puikią, detalią 8,8 megapikselių nuotrauką JPEG failo formatu tiesiai į atminties kortelę.

4K Screengrab Music Promo

Didelis kadrų dažnis

Esant didesniam kadrų dažniui, atsiranda naujų įdomių galimybių sužavėti žiūrovus. Įspūdingu 120 k./s dažniu HD raiška nuostabiai gražiai įamžinami net greičiausi objektai.

Shooting high frame rate with EOS 5D Mark IV

Didelio kadrų dažnio filmas

Žiūrėti vaizdo įrašą

Fokusuokite kaip profesionalas

Modelyje „EOS 5D Mark IV“ įrengtas „Dual Pixel“ CMOS AF: tai – vienas iš svarbiausių funkcijų atnaujinimų, lyginant su „EOS 5D Mark III“. Galimas sklandus ir tikslus fokusavimo perkėlimas atsitraukiant bet kokia raiška nuo 4K iki „Full HD“: tiesiog palieskite LCD ekrane taškus, iš kurių ir į kuriuos norite fokusuoti, ir leiskite fotoaparatui padaryti viską, kas liko.

Shooting movies professionally with EOS 5D Mark IV

„Canon“ žymos gama

Įdiekite „Canon Log“ į savo „EOS 5D Mark IV“, kad gautumėte platų dinaminį diapazoną, aukštą ekspoziciją bei didelę vėlesnio tvarkymo laisvę.

Sužinokite daugiau

EOS 5D Mark IV

Išsaugokite visas detales HDR filme

Pakaitomis įrašant įprastus ir per mažos ekspozicijos kadrus, HDR filmo režimu galima glaudinti šviesiausias scenos dalis ir išlaikyti daugiau šviesiausių plotų detalių – taip gaunami filmai su plačiu dinaminiu diapazonu.

Shooting high dynamic range movies with 5D Mark IV

Su HDR tai įmanoma

Žiūrėti vaizdo įrašą

Sulėtinkite tempą: įrašykite tai, kas nepaprasta

Pasitelkus „EOS 5D Mark IV“ fotografavimo laikmačio funkcijas galima nepaprastai aiškiai įrašyti įvykių laiko slinktį. Fiksuokite iki 3600 nejudančių kadrų „Full HD“ filme, kurių leidimo laikas – apie 2 min.: gausite dinamišką, išsiskiriantį filmą.

Shooting timelapse on beach with EOS 5D Mark IV

Filmavimas laiko intervalo režimu

Žiūrėti vaizdo įrašą

Mikrofonas
ir ausinės,
HDMI išvestis

Naudodami mikrofono ir ausinių lizdus galite įrašyti idealų garso takelį savo filmams ir stebėti garsą, kad jo lygis būtų idealus. HDMI jungtis teikia pilno garso ir neglaudinto „Full HD“ išvadą į išorinius garso įrašymo aparatus ir video monitorius.

Shooting HDMI out with EOS 5D Mark IV

Kryptinis stereogarso
mikrofonas DM-E1

Prijunkite išorinį mikrofoną DM-E1 prie „EOS 5D Mark IV“ ir įrašykite tobulą garso takelį savo filmams, taip pat stebėkite, ar garso lygis idealus. HDMI jungtis teikia pilno garso ir neglaudinto „Full HD“ išvadą į išorinius garso įrašymo aparatus ir video monitorius.

Sužinokite daugiau

EOS 5D Mark IV with DM-E1 microphone

Išnašos

Susipažinkite su kitais privalumais