Skaitmeninis spausdinimas

Triguba investicija
atsiperka

Woman looks at photo prints from a display on top of high speed inkjet press

Dizaino įvairovė komercinio spausdinimo srityje

„Solent Design Studio“ – visas komercinio spausdinimo paslaugas tiekianti bendrovė. Ši šeimos įmonė savo klientams Anglijos pietuose gamina įvairiausią spausdintą produkciją, įskaitant verslui skirtus raštinės reikmenis, lankstinukus, vadovus, kalendorius ir knygas.

Two men stand back to back in front of Solent warehouse

Atsigręžiama į skaitmenines investicijas

„Solent Design Studio“ ėmėsi spausdinti mažus tiražus, bet žinojo, kad jų skaitmeninių priemonių rinkinys nepakankamas. Bendrovei reikėjo išplėsti jos mažų tiražų darbo apimtis, pereiti nuo litografijos prie skaitmeninės spaudos ir papildyti savo priemonių portfelį naujomis medžiagomis, formatais ir matinės apdailos variantais.

Pasitarusi su „Canon“ konsultantais ir apsilankiusi mūsų stende, bendrovė „Solent Design Studio“ investavo į dvi spalvines skaitmenines spaudos mašinas – 100 psl./min. „Canon imagePRESS C10000VP“ ir „imagePRESS C750“ – ir į nespalvinę spaudos mašiną „ VarioPrint 6160“.

Man examines pages of photo prints from commercial printer

Skaitmeninė revoliucija su aukštos kokybės nuotraukų spaudiniais

Nuosekliai auganti skaitmeninė verslo dalis dabar sudaro beveik pusę įmonės pajamų.

Dėl labai pagerėjusios skaitmeninės kokybės „Solent Design Studio“ sugebėjo didelę dalį litografijos darbų perkelti į skaitmeninius įrenginius – netgi tokius darbus, kuriems reikalingos sodrios vientisos spalvos, specialios spalvos ir atspalviai. Tai reiškia, kad dabar „Studio“ gali imtis naujo mažų tiražų verslo, kuris anksčiau buvo neįmanomas dėl lėtos darbo eigos su litografijos mašina ir prasto buvusio skaitmeninio spausdintuvo suderinimo.

Man crouches with hand on top of tall stack of matt finish printed pages


NUO PIRMŲJŲ ŽINGSNIŲ SU „CANON“ VISA PATIRTIS BUVO TIESIOG ĮKVEPIANTI.

Martin Reynolds,
„Solent Design Studio“ vykdomasis direktorius

Nauji pajėgumai ir dar daugiau

Dėmesį patraukianti „Canon“ skaitmeninių spaudos mašinų spaudinių kokybė ir didesnis laikmenų pasirinkimas atveria „Solent Design Studio“ naujas galimybes.

Jų spaudos verslas jau siūlo A4 horizontalaus formato knygas, nes gali naudoti „imagePRESS C750“ dvipusio plakatų spausdinimo parinktį. Be to, 90 % vizitinių kortelių dabar išspausdinama skaitmeniniu būdu su „imagePRESS C10000VP“ – ši mašina gali tiksliai pritaikyti „Pantone“ spalvas ir susidoroti ypač mažo tiražo pakuotėmis.

Sulaukdama vis daugiau patenkintų klientų, „Solent Design Studio“ gali išsiskirti iš kitų teikdama geresnės kokybės ir platesnio asortimento spaudinius.KAI PARODOME KLIENTAMS, KĄ DABAR GALIME PAGAMINTI SKAITMENINIAIS ĮRENGINIAIS, JIE LIEKA SUŽAVĖTI.

Sužinokite, kaip naudodamiesi mūsų skaitmeninio spausdinimo paslaugomis galite patobulinti savo verslą

Pasikalbėkite su mūsų komanda