VAIZDŲ KŪRIMO SPRENDIMAI

Verslo nuotraukos ir vaizdo įrašai

Aukštos kokybės nuotraukos ir vaizdo įrašai yra labai svarbūs bendrovės komunikacijos įrankiai didinant prekės ženklo žinomumą ir siunčiant tinkamą žinią klientams. „Canon“ siūlo platų fotoaparatų, vaizdo įrašų, transliacijų objektyvų, transliavimo ir darbo eigos sprendimų asortimentą, leidžiantį valdyti vaizdinę rinkodarą taupant pinigus ir laiką.
Verslo nuotraukos ir vaizdo įrašai

Verslo nuotraukos ir vaizdo įrašai

Patraukliai pristatykite savo verslą

Nuo socialinių medijų iki metinių ataskaitų ir bendrovės komunikacijos – vidinis aukštos kokybės vaizdų ir vaizdo įrašų kūrimas padeda sumažinti kaštus ir leidžia užtikrinti kontrolę bei nuolat palaikyti aukštus standartus. Tai labai svarbu, norint sukurti tinkamą bendrovės įvaizdį ir tinkamai perteikti savo žinią. Mūsų profesionalių DSLR, lengvų beveidrodinių fotoaparatų ir vaizdo sistemų asortimentas leidžia kurti stulbinantį turinį ir pasižymi pramonės standartus atitinkančiomis ryšio funkcijomis bei įspūdingos kokybės vaizdą užtikrinančiais objektyvais. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip „Canon“ gali pasiūlyti jūsų verslui tinkamą sprendimą – jūsų verslo įvaizdis gerose rankose.

PROCESAS

Sprendimai visiems poreikiams

Verslo turinys yra įvairių tipų, pvz., nuotraukos ir vaizdo įrašai, o vis dažniau – transliacijos. Svarbu naudoti tinkamą įrangą todėl siūlome daugybę fotoaparatų su įvairiausiomis funkcijomis ir kiekvienam tikslui.
„Canon“ fotoaparatai ir objektyvai aukštos kokybės turiniui

„Canon“ fotoaparatai ir objektyvai aukštos kokybės turiniui

„Canon“ apdovanojimus pelnęs aukštos raiškos fotoaparatų ir objektyvų asortimentas užtikrina labai tikslų spalvų atkūrimą ir ryškumą.


 • Rinkitės iš beveidrodinių fotoaparatų, DSLR ir vaizdo kamerų
 • Nepaprastai ryškūs ir lengvi objektyvai
 • Paprasta prijungti prie išorinių įrenginių

Nuotraukos, vaizdo įrašai ir ne tik

„Canon“ pristatė pirmąjį viso kadro DSLR „Full HD“ vaizdo įrašų filmavimui, o nuo tada sukūrėme visą asortimentą kino ir vaizdo kamerų, galinčių filmuoti iki 8K raiška.


 • „Canon“ EOS keičiamų objektyvų, fotoaparatų ir priedų sistema yra viena didžiausių pasaulyje
 • Kinui, vaizdo įrašams, transliavimui ir nuotraukoms skirtų kamerų asortimentas pagal jūsų biudžetą
 • Greitai ir lengvai keiskite suderinamų kamerų objektyvus

Nuotraukos, vaizdo įrašai ir ne tik
Patikimumas už bet kokią kainą

Patikimumas už bet kokią kainą

Suprantame, kad prastovos kainuoja, todėl „Canon“ fotoaparatų patikimumas patikrintas ir jie veikia net sunkiomis sąlygomis.


 • EOS sistemos patvarumas ir patikimumas – legendiniai
 • „Canon“ originalūs akumuliatoriai sukurti tarnauti ilgai
 • Puikus aptarnavimas po pardavimo, pagalba nuomojant įrangą ir skubios paslaugos bei remontas

Prisijunkite ir dalykitės akimirksniu

Puikaus turinio užfiksavimas yra tik pirmoji sklandžios darbo eigos dalis – dalijimasis juo yra toks pat svarbus, todėl mūsų fotoaparatai pasižymi įspūdingomis ryšių funkcijomis ir programėlėmis bei specialiai pritaikytais programinės įrangos sprendimais, kad visose platformose galėtumėte pateikti daugiau turinio.


 • Viso EOS asortimento „Wi-Fi“, USB ir „Bluetooth“ parinktys
 • Platus SD atminties kortelių palaikymas patogumui ir spartai
 • Tam tikri modeliai palaiko du atminties kortelių lizdus

Prisijunkite ir dalykitės akimirksniu

Pasirengę padėti jūsų verslui

Susipažinkite su daugeliu pramonės, verslo ir prekybos sričių, kuriose mūsų fotoaparatai gali padėti tobulinti ir stiprinti jūsų verslą.

Kodėl rinktis „Canon“?

Jau daugiau nei 80 metų „Canon“ pavadinimas pirmauja vaizdo technologijų srityje. Dėl plataus produktų ir sprendimų asortimento esame pirmaujantis skaitmeninių vaizdo technologijų tiekėjas vartotojams, verslui ir pramonei, nuo SDK taikymų verslo, vyriausybės ir medicinos poreikiams iki profesionalių fotoaparatų, vaizdo kamerų ir objektyvų su neprilygstamomis atsarginių kopijų ir pagalbos paslaugomis.

Susiję sprendimai

 • alt text

  VAIZDŲ KŪRIMO SPRENDIMAI

  3D fotogrametrija

  3D fotogrametrija – tai matmenų nustatymas iš nuotraukų, leidžiantis greitai ir lengvai nuskaityti, redaguoti ir atkurti fizinius objektus.

 • GettyImages-1187651037

  VAIZDŲ KŪRIMO SPRENDIMAI

  Fotobūdelė

  Universali vaizdo kūrimo priemonė, skirta lengvai ir greitai užfiksuoti portretus įvairiuose renginiuose ir ceremonijose. Pozuokite, paspauskite mygtuką ir atsiimkite atspausdintą nuotrauką vos per keletą sekundžių.

 • Inspection SDK Fashion

  VAIZDŲ KŪRIMO SPRENDIMAI

  Komercinė fotografija ir videografija

  Sužinokite, kaip mados industrija kasdien sukuria tūkstančius įtaigių produktų nuotraukų, kai darbų atlikimo greitis yra labai svarbus, norint išsiskirti konkurencingoje rinkoje.

 • Inspection SDK Canon Developer programme

  VAIZDŲ KŪRIMO SPRENDIMAI

  „Canon Developer Programme“

  Naujausioje „Canon“ kūrėjų palaikymo svetainėje yra daugybė naudingų išteklių programinės įrangos kūrėjų bendruomenei verslo sprendimų ir skaitmeninio vaizdo atkūrimo srityje.

 • Susiję gaminiai

  NORITE SUŽINOTI DAUGIAU?

  Reikia daugiau informacijos?

  Jei norite išsamesnės informacijos apie „Canon“ verslo sprendimus, sekite pokalbio su „Canon“ nuoroda, užpildykite informaciją ir su jumis susisieks mūsų specialios B2B segmento profesionalių vaizdo technologijų produktų komandos narys.