SKAITMENINIS KNYGŲ SPAUSDINIMAS

Tobulas suasmeninimas

Birds eye view of book printing services warehouse

Suasmeninti produktai dabar labai populiarūs

Suasmenintų spaudos paslaugų teikėja „Signature Gifts“ stengiasi išnaudoti šią turinio pritaikymo tendenciją. Nuo 2009 m. bendrovė išplėtė savo gaminių asortimentą ir dabar siūlo suasmenintas dovanas, pvz., kalendorius, plakatus, puodelius ir tekstilės gaminius. Jie taip pat veržiasi į suasmenintų knygų segmentą su savo naujove – „Signature Books“.

Two men examine personalised book printing pages on top of printing press

Sėkmės ženklai

Sparčiai augant suasmenintų knygų paklausai, „Signature Books“ kiekvienais metais gauna vis daugiau užsakymų – per metus pagamina apie 300 000 suasmenintų knygų.

Bendrovei reikėjo skaitmeninės spaudos mašinos, kad ji galėtų sujungti dvejas gamybines patalpas po vienu stogu ir patenkintų aukštos kokybės produktų per labai trumpą terminą paklausą.

People in background work at industrial book printing equipment in warehouse

Spausdintuvas su jų vardu

Išsiaiškinusi su „Canon“ įrangos pajėgumus, „Signature Gifts“ nusprendė investuoti į „ VarioPrint i300“.

Rašalinis spausdintuvas buvo idealus sprendimas, nes atitiko išskirtinius bendrovės reikalavimus ir padėjo pralenkti konkurentus. Automatizuodama gamybą „VarioPrint i300“ panaikina prastovas ir padidina produktyvumą.

Be to, „ PRISMAprepare“ paruošimo spaudai programinė įranga panašius spaudinius suskirsto partijomis, tad „Signature Gifts“ gali uždirbti daugiau pelno veikdama efektyviau ir pastoviu greičiu.

Man stands front of varioprint i300 digital printing press holding large piece of paper


ŠI SPAUDOS MAŠINA ATITINKA KOKYBĖS IR KIEKIO PAKLAUSĄ.

Peter Druce,
„Signature Gifts“ techninis direktorius

Spėti laiku

Naudodama naują spaudos mašiną „Signature Gifts“ sugebėjo gerokai sumažinti eksploatacines išlaidas, nes visą suasmenintų knygų gamybą perkėlė į vienas patalpas Škotijoje.

Spartesnis ir išmanesnis darbas su „VarioPrint i300“ ir programine įranga „PRISMAprepare“ taip pat reiškia, kad „Signature Gifts“ naujas knygas gali išleisti greičiau ir ekonomiškiau, ir tam nereikia papildomų darbuotojų. Bendrovė sugebėjo lengvai apsisukti per intensyviausius du mėnesius – dirbdama vos viena pamaina ji išspausdino 3,2 milijono A4 formato spaudinių.

Transformavusi bendrovę šiuo „Canon“ spaudos sprendimu, „Signature Gifts“ dabar gali patenkinti nuolat augančią paklausą, o pardavimai nuo to laiko išaugo net 25 %.ŠI SPAUDOS MAŠINA GALI SPAUSDINTI SPALVOTAI IR NESPALVOTAI IR BE JOKIŲ PRASTOVŲ.

Sužinokite, kaip naudodamiesi mūsų skaitmeninio knygų spausdinimo paslaugomis galite patobulinti savo verslą

Pasikalbėkite su mūsų komanda