Eureco-hero1.jpg

„Eureco-Pharma BV“ sulaukė naudos, perkėlusi skaitmeninį informacinių lapelių spausdinimą į įmonės vidų

„Eureco-Pharma BV“ yra bendrovė, užsiimanti paraleliniu vaistų importu bei perpakavimu, kurios metinė apyvarta sudaro 40 milijonų eurų. Iki praėjusių metų informacinių lapelių pacientams olandų kalba spausdinimą bendrovė buvo patikėjusi išoriniam paslaugų teikėjui. Toks sprendimas turėjo ryškių trūkumų, įskaitant įprastinį keturių savaičių užsakymų vykdymo laiką bei menką lankstumą. Be to, bendrovė išsiaiškino, jog patikėjus informacinių lapelių spausdinimą išoriniam paslaugų teikėjui buvo paliekama daug atliekų.

Perkėlus lapelių spausdinimą į organizaciją, „Eureco-Pharma“ pavyko sutrumpinti užsakymų vykdymo laiką nuo keturių savaičių iki vos 24 valandų. Galėdama lanksčiai, pagal poreikį spausdinti lapelius, bendrovė žymiai sumažino atliekų kiekį ir kasmet sutaupo tūkstančius eurų. Be to, įsigijusi „Horizon“ lankstymo ir pjaustymo mašiną, bendrovė sėkmingai automatizavo lankstymo ir skaičiavimo procesą, taip sumažindama ir darbo jėgos poreikį.

Eureco-image1
Eureco-image2

„Iki praėjusių metų aš buvau susitaikęs su informacinių lapelių spausdinimo už bendrovės ribų trūkumais ir niekad nesvarsčiau kitų galimybių. Tačiau pasitaręs su „Canon“ atstovu ėmiau suvokti, jog galima daryti ir kitaip bei gauti iš to naudos.“

Jan de Kreij, vykdantysis direktorius ir savininkas