Canon i-SENSYS FAX-L170

i-SENSYS FAX-L170

Šį kompaktišką "Super G3" fakso aparatą naudosite ir prižiūrėsite be pastangų. Išskirtinis energijos suvartojimo efektyvumas ir daugelis profesionalus tenkinančių fakso aparato funkcijų - idealus sprendimas smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams.

Pranašumai

  • Kompaktiškas ir stilingas "Super G3" fakso aparatas
  • 512 puslapių* perdavimo ir priėmimo fakso aparato atmintinė
  • 30 rinkimo vienu palietimu ir 100 koduotų sparčiojo rinkimo numerių
  • 30 puslapių automatinis dokumentų tiektuvas
  • Paprastas naudoti intuityvus LCD ekranas
  • Kasetė "viskas viename"
  • Taupo energiją
  • Integruotas ragelis

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon i-SENSYS FAX-L170“ atidžiau

Spartus, efektyvus faksavimas


Šis "Super G3" fakso aparatas gali iki minimumo sumažinti duomenų perdavimo išlaidas. Jis perduoda dokumentus vos 1 puslapio per 3 sekundes sparta*. Faksogramos siunčiamos ir priimamos per trumpiausią įmanomą laiką, taigi atlaisvinama telefono linija.

Faksavimas be pastangų


Jei baigiasi popierius ar dažai, 512 puslapių* atmintinėje saugiai laikomi visi gaunami dokumentai, todėl faksogramas galėsite išsispausdinti vėliau. Kad būtų lengviau naudotis aparatu, ilgus dokumentus galima nuskaityti į atmintinę ir siųsti automatiškai - taip sutaupoma laiko ir pinigų.

Paprastas, spartus numerių rinkimas


"i-SENSYS FAX-L170" paprasta naudotis net ir nepatyrusiems naudotojams Rinkti numerius - visiškai lengva: 30 rinkimo vienu palietimu ir 100 koduotų sparčiojo rinkimo numerių pasiekiami visi dažnai naudojami numeriai. Dėl aiškaus intuityvaus LCD ekrano šiuo fakso aparatu ypač lengva naudotis.

Lengvesnė darbo eiga


Naudotojai ilgus dokumentus gali faksuoti arba kopijuoti per vieną operaciją - dėl 30 puslapių automatinio dokumentų tiektuvo nereikia jų apdoroti po vieną puslapį. 150 lapų talpos popieriaus dėklas taip pat leidžia sutaupyti laiko - nereikia dažnai pildyti popieriaus.

Spartus spausdinimas ir kopijavimas


USB jungtis leidžia šį fakso aparatą naudoti kaip produktyvų 18 puslapių per minutę spartos lazerinį spausdintuvą. Dėl spartaus pirmojo spaudinio pateikimo technologijos įrenginys, įjungtas iš miego režimo, greitai įšyla. Taip pat dokumentus galite kopijuoti 11,8 puslapio per minutę sparta.

Mažiausia priežiūra


"i-SENSYS FAX-L170" kasetę "viskas viename", kurioje yra dažai, būgnas ir visos svarbiausios dalys, galima pakeisti per keletą sekundžių. Viskas atliekama tvarkingai ir be vargo, o naudodami autentišką "Canon" kasetę būsite tikri dėl nuolatinių aukštos kokybės rezultatų.

Klasėje pirmaujantis energijos suvartojimo efektyvumas


Šis aplinką tausojantis fakso aparatas pasižymi savo klasėje pirmaujančiu energijos suvartojimo efektyvumu: miego režimu jis suvartoja vos 1,5 vato.

Integruotas ragelis


Kad būtų patogiau skambinti ir atsiliepti į skambučius, fakso aparatas "i-SENSYS FAX-L170" turi ragelį, o faksavimo ir skambučių balsu funkcijos perjungiamos automatiškai (fakso / telefono jungikliu).

* Pagal ITU-T standarto lentelę nr. 1

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon i-SENSYS FAX-L170“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Copy

Kopijavimas

Super G3 FAX

„Super G3“ faksas

USB connection

USB jungtis

User friendly LCD display

Naudotojui patogus LCD ekranas

Automatic Document Feeder

Automatinis dokumentų tiektuvas

Handset as standard

Standartinis ragelis

Cartridge Replacement

i-SENSYS Cartridges

Kodėl verta naudoti originalias „Canon“ kasetes lazeriniam spausdintuvui

Sužinokite daugiau