Canon i-SENSYS LBP7210Cdn

i-SENSYS LBP7210Cdn

Šis energiją taupantis ir naudoti tinkle parengtas kompaktiškas spalvinis lazerinis spausdintuvas puikiai tinka mažoms darbo grupėms, kurioms reikia spartaus ir profesionaliai veikiančio spausdintuvo su našia automatinio dvipusio spausdinimo funkcija.

Pranašumai

 • Kompaktiškas, kuklaus dizaino spalvinis lazerinis spausdintuvas
 • 20 p./min. spalviniu ir nespalviniu režimu
 • Aukštos kokybės profesionalus spalvinis spausdinimas
 • Iki 9600 x 600 tšk. / colyje spausdinimo raiška
 • Greitai pateikiamo pirmojo spaudinio technologijos
 • Automatinis dvipusis spausdinimas
 • Daugiafunkcė kasetė
 • Paruoštas naudoti tinkle

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon i-SENSYS LBP7210Cdn“ atidžiau

Darbo našumą didinančios funkcijos


Jei jūsų darbo grupei reikia dalytis sparčiu ir patikimu spausdintuvu, „LBP7210Cdn“ patenkins visus jūsų poreikius. Spausdintuvas „LBP7210Cdn“ spausdina 20 p./min. spalviniu ir nespalviniu režimu ir pasižymi kukliu dizainu, tad įspūdingai suderina kompaktiškumą ir našumą.

Visada džiuginantys rezultatai


„LBP7210Cdn“ standartiškai spausdina 9600 x 600 tšk. / colyje atitinkančia raiška ir turi automatinio atvaizdo tobulinimo funkciją (AIR), tad visada pateikia aukščiausios kokybės spalvinius spaudinius. Šiuo spausdintuvu galite aiškiai ir ryškiai spalviniu ir nespalviniu režimu spausdinti įvairius dokumentus – pristatymus, ataskaitas ir profesionalaus lygio kokybės laiškus.

Taupykite laiką ir dirbkite našiau


„LBP7210Cdn“ turi įvairių funkcijų, padidinsiančių jūsų darbo našumą. Dėl sparčios pirmojo spaudinio technologijos „LBP7210Cdn“ pirmąjį spaudinį pateikia vos per 16 sekundes, tad beveik nebereikės laukti. Spausdintuve standartiškai įtaisyta 250 lapų kasetė ir 50 lapų dėklas. Su papildoma 250 lapų kasete galima laikyti iš viso 550 lapų popieriaus atsargas Taigi popieriaus atsargų užtenka ilgesniam laikui ir rečiau reikia pertraukti darbą. Našus automatinis dvipusis spausdinimas padeda vykdyti spausdinimo užduotis mažesnėmis sąnaudomis ir išgaunant profesionalesnę dokumentų išvaizdą.

Paruoštas naudoti tinkle


Naudodamos šį tinkle naudoti parengtą įrenginį mažos darbo grupės gali dalytis našaus spalvinio spausdinimo funkcija. Įtaisyta tinklo sąsaja suteikia didžiausią lankstumą ir prijungiamumą, o IT administratoriai įvertins nuotolinę naudotojo sąsają (RUI), dėl kurios „LBP7210Cdn“ paprasčiau valdyti ir stebėti tinkle per standartines žiniatinklio naršykles.

Paprasta ir nebrangi priežiūra


Universalių kasečių sistema sumažina priežiūros poreikį ir užtikrina nuolatinę aukštos kokybės spausdinimo funkciją. Tiesiog pakeiskite kasetę, kurioje yra dažomųjų miltelių, būgnelis ir valymo įrenginiai, ir spausdintuvas bus kaip naujas. Kasetes pakeisite paprastai, greitai ir švariai, nes jas patogu įdėti iš priekio.

Darbas mažomis energijos sąnaudomis


„LBP7210Cdn“ suvartoja mažai, vos 3 vatus energijos miego būsenos, jo TEC* įvertis yra 2,2 kWh per savaitę, tad šis spausdintuvas yra vienas taupiausių savo klasėje. Energijos suvartojimo našumą dar labiau padidina automatinio išjungimo funkcija.

 • * TEC nurodo įprastą gaminio per savaitę suvartojamos energijos kiekį. Bandymų metodologija nustatyta „Energy Star“®:
 • http://www.eu-energystar.org
 • .

Apdovanojimai

Gaminio specifikacija

Sužinokite daugiau apie „Canon i-SENSYS LBP7210Cdn“, jo funkcijas ir pajėgumus.

USB connection

USB jungtis

Canon Advanced Printing Technology

„Canon“ pažangi spausdinimo technologija

Use and share over network

Naudokitės ir dalykitės tinkle

High colour print quality

Aukšta spalvinio spausdinimo kokybė

Automatic double sided printing

Automatinis dvipusis spausdinimas

+1 Optional Paper Cassette

+1 pasirinktinai įsigyjama popieriaus kasetė

Žingsniai į priekį

Kur įsigyti

Paprastos priežiūros planas

Užsitikrinkite visišką ramybę – apsaugokite savo „Canon“ pirkinį.

Sužinokite daugiau

Easy Service Plan