Professional features

XF705

Profesinės ypatybės

4 col. keičiamo kampo jutiklinis ekranas

Dideliame aukštos raiškos 1,23 mln. taškų šviesiame XF705 jutikliniame LCD ekrane galima tiksliai sufokusuoti, o tai, kad ekraną galima pakreipti įvairiu kampu, padeda lengvai matyti iš įvairių padėčių.

4-inch vari-angle touchscreen

Patogus peties laikiklis ir pakreipta rankena

Naujas nuimamas pečių paminkštinimas ir natūralesnės formos / pakreipta rankena su transliacijų stiliaus artinimo perjungikliu, kad būtų daugiau stabilumo ir operatorius mažiau vargtų ilgai filmuodamas.

Comfortable shoulder mount and angled grip

„Wide DR“ gama

„Wide DR“ gama sklandžiai suglaudina ryškias sritis, kad būtų gautas platesnis dinaminis diapazonas. Tai padeda išgauti gražų odos toną ir sklandžius tonų perėjimus.

Wide DR gamma(normal)

Normalus

Wide DR gamma(wide)

„Wide DR“ gama


4 kanalų skaitmeninis garsas

XF705 palaiko 2 perjungiamas AES/EBU, analogines XLR sąsajas ir 4 garso kanalus, todėl užtikrina profesionalias garso galimybes.

4 Channel digital audio

Dvi SD kortelės

XF705 turi 2 SD kortelių lizdus, kad būtų galima įrašyti pakaitomis arba vienu metu.

Dual SD cards

Integruoti ND filtrai

Vidiniam ND filtrui naudojamas stovo mechanizmas, kad būtų galima pasirinkti tris tankius (ND 1/4, ND 1/16, ND 1/64) ir naudojant vyzdinės diagramos žiedą pakoreguoti lauko gylį, bet išsaugoti vienodą ekspoziciją.

Built-in ND filters

Nuotolinio valdymo parinktys

Valdykite vaizdo kamerą belaidžiu būdu per išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį su „Browser Remote“ arba naudokite „Canon“ RC-V100 laidinį nuotolinį valdiklį, kad galėtumėte dideliu atstumu greitai valdyti visas vaizdo kameros funkcijas.

Remote control options

Infraraudonasis įrašymas

XF705 modelyje yra infraraudonasis režimas (pasirenkamas žalias arba baltas), todėl galima filmuoti tada, kai aplinka apšviesta silpnai arba visiškai tamsi.

Susipažinkite su kitais privalumais

Susiję gaminiai