15x wide L-series lens

XF705

Plačiakampis L serijos objektyvas su 15 k. priartinimo galimybe

L serijos kokybė

Raudonas žiedas ant garsiųjų „Canon“ L serijos objektyvų jau seniai yra „Canon“ objektyvų profesionalumo simbolis – dėl jų konstrukcijos, patvarumo ir išskirtinės vaizdo kokybės, įskaitant „Super UD“ ir asferinius elementus, kad būtų gerokai mažiau iškraipymų.

L-series quality

Platus 15 k. optinis priartinimas

Galingas 4K objektyvas užfiksuoja maksimaliai daug detalių ir yra ypač lankstus, nes turi platų 25,5 mm židinio nuotolį ir 15 k. optinį artinimą (filmuojant FHD raiška galima pasirinkti 30 k. išplėstinį artinimą).

Wide 15x optical zoom
Wide 15x optical zoom - Full image

Profesionalus valdymas trimis

atskirais objektyvo žiedais

XF705 turi tris atskirus, plačiai atskirtus žiedus, kad būtų galima tiksliai valdyti fokusavimą, artinimą (su 90 laipsnių mechaniniu stabdikliu nuo plataus iki teleobjektyvo) ir vyzdinę diagramą.

Professional operation with three independent lens rings

Ypač sklandus vaizdo stabilizavimas

„Canon“ vaizdo stabilizavimo sistema su optinėmis ir dinaminėmis parinktimis užtikrina veiksmingą 5 ašių vaizdo stabilizavimą, todėl galima ramiai filmuoti judant ar laikant vaizdo kamerą rankose.

Super-smooth Image Stabilisation

Gražūs paryškinimai su 9 menčių vyzdine diagrama

Bus galima pridėti 6 menčių ir 9 menčių vyzdines diagramas.

Beautiful highlights with a 9-blade iris

Plačiakampių ir teleobjektyvų adapteriai

Išplėskite objektyvo optines galimybes dar labiau, pridėdami plačiakampį priedą WA-U58, kad padidintumėte 0,8 k., arba pasirinktinį telekonverterį TL-U58, kad padidintumėte vaizdą 1,5 k.

Wide 15x optical zoom

Susipažinkite su kitais privalumais

Susiję gaminiai