Įspėjimas apie nesąžiningas parduotuves

Sužinojome, kad keliose svetainėse siūlomi „Canon“ produktai su 90 ir daugiau procentų nuolaida. Šios svetainės sukurtos taip, kad būtų panašios į oficialią „Canon“ parduotuvę, ir, mūsų įsitikinimu, jos yra neteisėtos, jomis siekiama suklaidinti ir apgauti mūsų klientus, kad jie atskleistų savo asmeninius ir finansinius duomenis. Patariame savo klientams būti budriems internete perkant „Canon“ ir kitų mažmenininkų produktus.

Oficialią „Canon“ internetinę parduotuvę galima atpažinti pagal jos adresą, nes visoje Europoje „Canon“ parduotuvėms naudojamas panašus domeno vardas: https://store.canon.xx

Paskutiniai simboliai kiekvienoje šalyje yra skirtingi. Pavyzdžiui: https://store.canon.fr ir https://store.canon.co.uk.

Turite abejonių dėl svetainės arba norite pranešti apie nesąžiningas parduotuves? Susisiekite dabar

Jus taip pat gali dominti:

Fraudulent Service Warning

Perspėjimas apie nesąžiningą klientų palaikymo tarnybą

Jei jums prireikė pagalbos dėl jūsų įsigyto „Canon“ gaminio, visada kreipkitės į savo šalies oficialų „Canon“ klientų palaikymo centrą.

Fraudulent stores -Legal & compliance

Teisiniai reikalavimai ir atitiktis

Visose šalyse, kuriose vykdome veiklą, laikomės galiojančių įstatymų ir taisyklių. Čia galite daugiau sužinoti apie mūsų atitikties ir teisinius pareiškimus, pozicijas ir rekomendacijas.

Fraudulent stores -Counterfeit

Suklastoti gaminiai

Suklastotus „Canon“ gaminius atpažinti sunkiau, nei gali atrodyti. Ir jie yra kur kas pavojingesni, nei atrodo. Sužinokite, kaip juos pastebėti.