„Canon“ logotipo naudojimo vadovas

Patarimai „Canon“ įgaliotiesiems partneriams ir nepriklausomiems platintojams

„Canon“ skiria daug dėmesio savo prekių ženklų ir pavadinimų apsaugai. Todėl savo įgaliotiems partneriams ir nepriklausomiems platintojams „Canon“ parengė šį vadovą, kuriame nurodyta, ką jie gali ir ko negali daryti naudodami „Canon“ logotipus bei prekių ženklus savo žiniatinklio svetainėse ir bendruomeninių tinklų paskyrose.

Canon_logo_usage

LEIDŽIAMA

  • Laisvai reklamuokite save ir savo įmonės pavadinimą.
  • Nurodykite, kad dėstote savo, ne „Canon“ požiūrį1.
  • Žiniatinklio svetainėje galima naudoti „Canon“ logotipą, jeigu jis pateikiamas šalia jūsų parduodamo „Canon“ gaminio aprašo ar atvaizdo, norint, kaip įprasta teisėto verslo praktikoje, nurodyti jo gamintoją.

DRAUDŽIAMA

  • Nenaudokite „Canon“ pavadinimo ar „Canon“ prekės ženklo kaip savo domeno ar bendruomeninių tinklų paskyros pavadinimo dalies.
  • Nenaudokite „Canon“ logotipo ar jo dalies kaip savo paskyros paveikslėlio, atvaizdo ar nuotraukos.
  • Netrumpinkite „Canon“ logotipo, nekeiskite jo ir nejunkite su kitais žodžiais ar atvaizdais.
  • Nepirkite domeno pavadinimo ir nekurkite bendruomeninių tinklų paskyros su žodžiu „Canon“, nes toks jo panaudojimas pažeistų „Canon“ teises2.
  • Nepriskirkite sau neturimų įgaliojimų ir nekurkite įspūdžio, jog esate „Canon“ dalis, pasirinkdami atvaizdus, pavadinimus ar tekstą.
  • Neskelbkite turinio, kuris gali būti neteisėtas, šmeižikiškas ar galėtų būti palaikytas įžeidžiančiu „Canon“ ar kokią nors trečią šalį.

Jeigu kiltų klausimų, kaip taikyti šiuos nurodymus savo žiniatinklio svetainei ar bendruomeninių tinklų paskyrai (-oms), rekomenduojame kreiptis į nepriklausomus ekspertus.

Jei reikia daugiau informacijos apie „Canon“ logotipo ir prekių ženklų naudojimą, kreipkitės adresu corporate.communications@canon-europe.com, kad gautumėte visą PDF dokumentą.¹ Atminkite, jog tik jūs esate teisiškai atsakingi už savo internete skelbiamą turinį. Nepamirškite laikytis autorių teisių, sąžiningo naudojimo, privatumo, finansinio konfidencialumo ir kitų susijusių įstatymų.

² „Canon“ reikalaus visus trečiosioms šalims priklausančius domenų pavadinimus su „Canon“ prekių ženklais perduoti jai; taip pat „Canon“ bendradarbiaus su bendruomeninių tinklų valdytojais siekdama uždaryti paskyras, kurios pažeidžia jos teises.