PROGRAMĖLĖ

„Canon Content Transfer Mobile

„iOS“ programėlė, sujungianti „iPhone“ su XF605, kad galėtumėte sklandžiai persiųsti kameroje esantį įrašą į FTP serverį.

Taikomi abonentiniai mokesčiai

Greitesni ir paprastesni naujienų srautai

„Content Transfer Mobile“ (CTM) – tai „iOS“ programėlė, kurią naudodami galite atsisiųsti naujienų vaizdo įrašus į „iPhone“ ir 4G/5G arba „Wi-Fi“ ryšiu tiesiogiai juos persiųsti į transliacijų stoties FTP serverį. Joje taip pat suteikiama išplėstinio metaduomenų valdymo galimybė.

XF605

Atsisiųskite vaizdo kameros turinį į telefoną

Naudodami CTM prijunkite XF605 prie „iPhone“ per „Wi-Fi“ arba suderinamą USB-C laidą ir atsisiųskite į „iPhone“ MP4, XML, metaduomenų ir garso tarpinius failus.

Nusiųskite turinį iš telefono į FTP serverį

Su CTM galite ne tik valdyti, kuriuos vietoje įrašytus failus nusiųsti į FTP serverį, bet ir galite vienos operacijos metu atsisiųsti turinį iš kameros ir iškart jį persiųsti į serverį, kad procesai vyktų efektyviau.

XF605
XF605

Naujienų metaduomenų redagavimas

Didelis CTM pranašumas – galimybė redaguoti ir importuoti naujienų metaduomenis prieš filmavimą ir po jo. Programėlė palaiko „NewsML-G2“ standartą, todėl užtikrinamas nuoseklumas ir lengvas integravimas į transliacijų procesą bei failų valdymas. XML failus galima redaguoti programėlėje CTM ir įrašyti į kamerą arba galima per ją pakeisti kameroje įrašytus metaduomenis, kad naudotojai galėtų atnaujinti turinio informaciją prieš nusiųsdami ją į serverį.

Susiję gaminiai

 • Profesionalų vaizdo kameros

  XF605

  Universali vaizdo transliacijoms skirta kokybiška 4K vaizdo kamera su pažangiuoju AF bei ryšio ir transliacijos galimybėmis sudėtingai vaizdo produkcijai kurti.
 1. Naudojamos kalbos

  Yra versijos anglų, prancūzų, italų, vokiečių, ispanų, rusų, turkų ir portugalų kalbomis.

  Suderinamumas: „Canon XF605“*

  * Šiose nuotraukose ir vaizdo įrašuose parodytos „Canon XF605“ išvaizda gali skirtis nuo parduodamo produkto.