PROGRAMĖLĖ

„Canon Content Transfer Mobile

„iOS“ programėlė, sujungianti „iPhone“ su XF605, kad galėtumėte sklandžiai persiųsti kameroje esantį įrašą į FTP serverį.

Taikomi abonentiniai mokesčiai

Greitesni ir paprastesni naujienų srautai

„Content Transfer Mobile“ (CTM) – tai „iOS“ programėlė, kurią naudodami galite atsisiųsti naujienų vaizdo įrašus į „iPhone“ ir 4G/5G arba „Wi-Fi“ ryšiu tiesiogiai juos persiųsti į transliacijų stoties FTP serverį. Joje taip pat suteikiama išplėstinio metaduomenų valdymo galimybė.

XF605

Atsisiųskite vaizdo kameros turinį į telefoną

Naudodami CTM prijunkite XF605 prie „iPhone“ per „Wi-Fi“ arba suderinamą USB-C laidą ir atsisiųskite į „iPhone“ MP4, XML, metaduomenų ir garso tarpinius failus.

Nusiųskite turinį iš telefono į FTP serverį

Su CTM galite ne tik valdyti, kuriuos vietoje įrašytus failus nusiųsti į FTP serverį, bet ir galite vienos operacijos metu atsisiųsti turinį iš kameros ir iškart jį persiųsti į serverį, kad procesai vyktų efektyviau.

XF605
XF605

Naujienų metaduomenų redagavimas

Didelis CTM pranašumas – galimybė redaguoti ir importuoti naujienų metaduomenis prieš filmavimą ir po jo. Programėlė palaiko „NewsML-G2“ standartą, todėl užtikrinamas nuoseklumas ir lengvas integravimas į transliacijų procesą bei failų valdymas. XML failus galima redaguoti programėlėje CTM ir įrašyti į kamerą arba galima per ją pakeisti kameroje įrašytus metaduomenis, kad naudotojai galėtų atnaujinti turinio informaciją prieš nusiųsdami ją į serverį.

Susiję gaminiai

  1. Naudojamos kalbos

    Yra versijos anglų, prancūzų, italų, vokiečių, ispanų, rusų, turkų ir portugalų kalbomis.

    Suderinamumas: „Canon XF605“*

    * Šiose nuotraukose ir vaizdo įrašuose parodytos „Canon XF605“ išvaizda gali skirtis nuo parduodamo produkto.