digital photo professional express
alt text goes here

Digital Photo

Professional Express

Atsisiųskite į „IOS“

„Digital Photo Professional Express“

Mobiliems ir belaidžiams skaitmeninės fotografijos darbams „Canon“ programėlė „Digital Photo Professional Express“ („DPP Express“)* suteikia galingų „Canon“ darbalaukio DPP programinės įrangos įrankių, kuriuos galima naudoti suderinamame „iPad“ įrenginyje. Naudodami kartu su „Canon“ programėle „Camera Connect“, per „Canon“ „Digital Photo Professional Express“ galėsite keliaudami importuoti, naršyti ir redaguoti „Canon“ .CR3 RAW arba JPEG vaizdus.

*Atkreipkite dėmesį, kad nuo 2019 m. spalio mėn. programėlės „Digital Photo Professional Express“ 1.2.0 ir vėlesnės versijos bus teikiamos už mėnesinį abonementinį mokestį. Netrukus pateiksime daugiau informacijos.

digital- photo professional express video

Prisijunkite per belaidį ryšį

Suderinamame „iPad“ įrenginyje įdiegus programėlę „Camera Connect“, galima paprastai prisijungti prie fotoaparato ir atsisiųsti vaizdus. Fotoaparato atminties kortelėje įrašytus vaizdus galima akimirksniu automatiškai atsisiųsti ir juos peržiūrėti, bendrinti ar redaguoti programoje „DPP Express“.

camera and app

Kurkite savo nuotraukas keliaudami

Importuotus vaizdus galite peržiūrėti, apdoroti ir redaguoti visa raiška „Canon“ .CR3 RAW ir JPEG formatu. Naudodami originalų „Canon“ RAW failų konvertavimo įrankį galite būti ramūs, kad apdoroti vaizdai bus geriausios kokybės ir spalvų.

using the app

Kurkite ir taikykite koregavimo istoriją

Kad galėtumėte kurti ir palyginti skirtingas to paties vaizdo versijas, „DPP Express“ turi funkciją „Multiple Editing Histories“. Tai naudinga taikant skirtingus efektus ir juos lyginant arba darant tos pačios nuotraukos pakeitimus. Su šia funkcija galima sukurti iki keturių redagavimo istorijų, kurias galima peržiūrėti ir įrašyti. Norint tuos pačius koregavimus pritaikyti skirtingoms nuotraukoms, funkciją „Edit Histories“ netgi galima nukopijuoti ir įklijuoti kitiems vaizdams, naudojant „DPP Express“ kopijavimo ir įklijavimo funkcijas.

edit histories on app

Atsisiųsti dabar

Programėlę „Digital Photo Professional Express“ suderinamiems „iOS“ įrenginiams galima atsisiųsti iš „Apple App Store“.


Suderinamumas

OS versija: iOS 11.4
Įrenginiai: „iPad Pro“ visi modeliai / „iPad“ (6-asis) / „mini4“ / „Air2“ („iPad“ su įdiegta 2 GB ir didesne RAM talpa) 


Pirmosios kartos „iPad mini2“ / „mini3“ / „Air“ programą įdiegti galima, bet ji nėra palaikoma. Programėlės negalima įdiegti ankstesnėje
pirmiau nurodytų „iPad“ ir „iPhone“ / „iPod“ jutiklinių modelių versijoje.

Kalbos

Japonų, anglų, prancūzų, vokiečių, italų, ispanų, kinų (supaprastinta), rusų, korėjiečių, turkų, Brazilijos portugalų