ALL WEATHER & COMPACT BINOCULARS
alt text goes here

BET KOKIOMS APLINKOS SĄLYGOMS ATSPARŪS
IR KOMPAKTIŠKI ŽIŪRONAI

„Canon“ nepralaidūs vandeniui ir bet kokioms aplinkos sąlygoms atsparūs žiūronai gali atlaikyti nepalankiausias lauko sąlygas. Keliaukite lengvai su mūsų kompaktiniais modeliais.

Nepralaidūs vandeniui ir bet kokioms aplinkos sąlygoms atsparūs žiūronai

Rinkitės iš mūsų aukščiausios klasės vandeniui nepralaidžių 10x42L IS WP žiūronų su „Canon“ L serijos optika, taip pat iš bet kokioms aplinkos sąlygoms atsparių 18x50 IS AW ir 15x50 IS AW modelių.

Puikiai tinkami veiklai lauke

Šie tvirti žiūronai idealiai pritaikyti buriavimui ar žvejybai bet kokiu oru. Mūsų aukščiausio didinimo koeficiento bet kokioms aplinkos sąlygoms atspariais modeliais galite stebėti žvaigždes, o pasirinkę nešiojamus žiūronus 10x42L IS WP galite mėgautis aukščiausios klasės paukščių stebėjimu.

Ideal for outdoor activities

Pakankamai tvirti bet kokiam nuotykiui

„Canon“ aplinkos sąlygoms atsparūs ir vandeniui nepralaidūs modeliai pasižymi charakteringu lengvai suimamu paviršiumi, pritaikytu drėgnoms oro sąlygoms, bei tvirta gumine danga, kuri ištvers visus jūsų nuotykius.

Rugged enough for every adventure

Puiki apsauga nuo oro sąlygų

Mūsų visoms aplinkos sąlygoms atspariuose žiūronuose įrengtas Japonijos pramoninė standartą (JIS4) atitinkantis sandarinimas nuo aplinkos sąlygų, taigi, jie yra apsaugoti nuo vandens purslų. Tik visiškai vandeniui nepralaidūs žiūronai (JIS7) gali atlaikyti laikiną pamerkimą į vandenį 1 metro gylyje 5 minutes.

Excellent weather sealing

Kompaktiški, lengvai nešiojami žiūronai

Mūsų kompaktiški žiūronai teikiami įvairaus didinimo koeficiento: nuo 12x36 IS III iki itin kompaktiškų ir lengvų 8x25 IS.

Puikiai tinka kelionėms, renginiams ir sporto varžyboms

Idealus partneris kelionėse: mūsų kompaktiški ir nešiojami žiūronai lengvai telpa nedideliame krepšyje, todėl visada galite turėti juos po ranka. Puikiai tinkami žymiai priartėti per sporto reginius ar koncertus.

Ideal for travel, events and sports

Paprasta ir patogu naudoti

Gerai subalansuotas dizainas užtikrina, kad naudoti žiūronus bus patogu ir paprasta. Didelės guminės akių atramos detalės yra reguliuojamos ir pritaikomos pagal jūsų regėjimą, todėl nešiojantieji akinius gali lengvai matyti visą žiūros lauką dėl patogaus palengvinimo akims.

Easy comfortable operation

Paprastas valdymas pirštų galais

Paprastai, piršto galu valdykite didelį ir lengvai pasiekiamą vaizdo stabilizatoriaus mygtuką ir sklandaus fokusavimo ratuką, kuriuos galima pasiekti abiem rankomis.

Simple fingertip control

Rinkitės jums idealiai tinkamus žiūronus

Atraskite idealius žiūronus, prie kokio vaizdo benorėtumėte priartėti.