Birdwatching brightness
alt text goes here

ŽIŪRONŲ
ŠVIESUMAS

„Canon“ žiūronai sukurti taip, kad teiktų geriausią raišką ir šviesumą, todėl aiškiau matytumėte esant menkam apšvietimui.

Koks šviesumas tinkamiausias jums?

„Canon“ žiūronai pasižymi plačiu šviesumo diapazonu, kad matytumėte aiškiausią, koks tik galimas, vaizdą dienos metu, prieblandoje ar stebėdami žvaigždes.

Šviesesnis vaizdas esant menkam apšvietimui

Kad matytumėte aiškesnį ir šviesesnį vaizdą esant menkam apšvietimui ar stebėdami žvaigždes, rinkitės didesnius žiūronus su šviesesniu objektyvo lęšiu, pvz., 15x50 IS AW.

A brighter view in low light

Stebėjimas dienos metu

Mūsų kompaktiškesni žiūronai, pvz., 8x25 IS arba 10x30 IS II, yra pakankamai šviesūs, kad matytumėte aiškius vaizdus dienos metu, ir puikiai tinkami keliaujant lengvai.

Daylight viewing

Kaip suprasti žiūronų šviesumą

Mūsų žiūronų objektyvo lęšių skersmuo gali būti nuo 25 mm (pvz., 8x25 IS) iki šviesiausių 50 mm (pvz., 15x50 IS AW). Pasirinkus tokį patį didinimo koeficientą, 10x42 žiūrovai yra maždaug dukart šviesesni, nei pora 10x30; 50 mm ir 42 mm žiūronai su didesniu išėjimo vyzdžio skersmeniu (objektyvo lęšio skersmeniu, padalintu iš didinimo koeficiento) teikia šviesesnį, platesnį ir aiškesnį vaizdą; jie yra didesni ir sunkesni.

Understanding binocular brightness

Raskite sau idealiai tinkamus žiūronus

Rinkitės sau tinkamus „Canon“ žiūronus, peržiūrėdami pomėgius ar gaminio tipus.