CANON OPTICAL QUALITY
alt text goes here

„CANON“
OPTINĖ KOKYBĖ

Kiekvienas „Canon“ žiūronų lęšis suprojektuotas ir pagamintas pasitelkiant mūsų žymiąsias optines technologijas, kad galėtumėte patirti idealų stebėjimo potyrį.

Aukščiausia kokybė geriausiam vaizdui

„Canon“ žiūronų optika teikia absoliučiai geriausią skiriamąją gebą, net ir esant menkam apšvietimui – nesvarbu, kokio lygio padidinimo jums reikia.

Ryškumas nuo vieno krašto iki kito

Mėgaukitės tiksliu ir detaliu stebimo subjekto atpažinimu: tai užtikrina lauko išlyginimo įtaisas, dėl kurio matote puikų, aiškų vaizdą nuo vieno krašto iki kito.

Edge to edge sharpness

Itin tikslūs „Canon“ lęšiai

„Canon“ žiūronų optika iš dalies paveldėta iš mūsų unikalių EF fotoaparatų objektyvų – 10x42L IS WP netgi atitinka mūsų prestižinės L serijos objektyvų standartus. Tiesios linijos atrodo tiesios dėl itin tikslios „Canon“ optikos teigiamos iškraipymų charakteristikos.

Precision Canon lenses

Vaizdingo stebėjimo potyris

Lęšių danga „Super Spectra“ pašalina nepageidaujamą vaizdo dvejinimąsi ir blyksnius, ir galite mėgautis sodriu, didelio kontrasto, tikslaus spalvų balanso vaizdu.

A vivid viewing experience

Nuostabios spalvos

Mūsų geriausiuose modeliuose – 18x50 IS AW, 15x50 IS AW, 10x42L IS WP, 10x32 IS, 12x32 IS ir 14x32 IS – įrengti itin mažos sklaidos stiklo (UD) lęšių elementai, užtikrinantys puikią spalvų kokybę, kad galėtumėte lengviau atpažinti subjektus.

Beautiful colour

Raskite sau idealiai tinkamus žiūronus

Rinkitės sau tinkamus „Canon“ žiūronus, peržiūrėdami pomėgius ar gaminio tipus.