The Full Frame Advantage
alt text goes here

Viso kadro jutiklio pranašumai

Su viso kadro 26,2 megapikselio CMOS jutikliu ir DIGIC 7 vaizdo procesoriumi EOS 6D Mark II yra iš pagrindų pasirengęs kurti profesionalius rezultatus

Dinaminis diapazonas

Naujausias EOS 6D Mark II CMOS jutiklis turi platų dinaminį diapazoną, kuriame išlieka ryškūs akcentai ir tamsūs šešėliai ir išsaugomas autentiškas pojūtis ir vaizdas. Plati aukšta ekspozicija suteikia daugiau galimybių dirbti su failais vėlesnio apdorojimo etape.

Mažai trukdžių prietemoje

Prietemoje fotografuojami vaizdai turi mažai trukdžių ir yra labai raiškūs – fotografuokite naudodami maksimalų ISO 40 000 jautrumą (padidinamas iki ISO 102 400). EOS 6D Mark II CMOS jutiklis užfiksuoja kiek galima daugiau šviesos, o jo DIGIC 7 procesorius sumažina artefaktų skaičių, pvz., skaitmeninius trukdžius.

Kitas vaizdo apdorojimo lygis

Integruota objektyvo iškraipymų korekcijos funkcija pagerina objektyvo veikimą, kompensuodama tokius veiksnius kaip vaizdo iškreipimas ar spalvų iškraipymas. Gaunamas vaizdas yra pastebimai kokybiškesnis jau fotoaparate.

Next level image processing
Powerful portraits

Galingi portretai

Viso kadro EOS 6D Mark II sukuria iš esmės mažesnį lauko gylį, nei fotoaparatai su mažesniais jutikliais, todėl tai yra puikus įrankis profesionaliems fotografams. Akcentuokite tobulai ryškų objektą švelniame fone ir pamėginkite fotografuoti naudodami plačios diafragmos objektyvą, pvz., EF 85mm f/1.2L II USM, kad išgautumėte labai mažo gylio fokusavimo efektą.