sharp image low light
alt text goes here

Tikslusis fokusavimas

Tiek fotografuojant studijinius portretus „Live View“ režimu, tiek naudojant vaizdo ieškiklį lemtingai akimirkai peržiūrėti, EOS 6D Mark II fokusuoja greitai ir tiksliai, todėl gaunami itin ryškūs rezultatai.

focus in low light

Ramiai fokusuokite, net prietemoje

Kiekvienas iš EOS 6D Mark II 45 taškų yra apkirpimo tipo, todėl užtikrina ypatingą jautrumą ir tikslumą. Dvigubi apkirpimo tipo taškai centre tiksliai sufokusuoja vaizdą net mėnulio šviesoje (-3 EV), tad galite būti ramūs, kad ryškumas bus pakankamas, kai jo reikės labiausiai.

Dėl tokio jautrumo įmanomas ir automatinis fokusavimas (iki 27 taškų) su maksimalia iki f/8 diafragma – tai naudinga, pvz., naudojant superteleobjektyvus su telekonverteriais.

45 taškų plataus ploto fokusavimas ir 6,5 k./s nepertraukiamas fotografavimas

EOS 6D Mark II 45 apkirpimo tipo taškai yra plačiai išsklaidyti per visą vaizdo ieškiklį ir padeda itin tiksliai sufokusuoti. Išlaikomas judančių objektų ryškumas, kai fotografuojami judrūs renginiai ir greitai vykstantis veiksmas net 6,5 kadro per sekundę sparta.

canon wide area focusing

Spartus fokusavimas ir su „Live View“

Fotografuojant „Live View“ režimu ir naudojant EOS 6D Mark II kintamo kampo ekraną, „Dual Pixel CMOS AF“ fokusuoja nepaprastai greitai ir tiksliai. Bakstelėkite ir pasirinkite objektą, kuriam judant po kadrą jis bus sekamas ir laikomas ryškiai sufokusuotas.

fast focusing shooting in live view