Hero Image Embrace EOS

Patirkite kūrybinį lankstumą su EOS

Autentiška EOS patirtis

Patirkite tikrą EOS stiliaus valdymą su dideliu centriniu elektroniniu vaizdo ieškikliu ir plačiai pritaikomais valdikliais intuityviam fotoaparato valdymui.

EC394_EVF_WH

Elektroninis vaizdo ieškiklis

Ramiai sukomponuokite savo kadrą ir pamatykite tobulai ryškias detales nuo vieno iki kito jo krašto – tai užtikrina tikslieji optiniai elementai dideliame, aukštos skyros (apie 2,36 milijono taškų) OLED elektroniniame vaizdo ieškiklyje. Ypač didelė atnaujinimo sparta (120 k./s) ir minimalus vėlavimas reiškia maksimalų jautrumą ir patogumą, kai ieškiklis naudojamas greitam veiksmui susekti.

Mod08_Optoin3_Oli

Lengvas fotografavimas kūrybiniu kampu

Išbandykite kūrybinius fotografavimo kampus ir mėgaukitės intuityviu valdymu pirštais dideliame 3.2 tipo (1,62 milijono RGB taškų) pakreipiamame jutikliniame ekrane.

creative angles
Point Switching

Sklandus AF taškų perjungimas

Perjunkite AF taškus paliesdami specialią vietą ekrane, net kai fotografuojate per elektroninį vaizdo ieškiklį

Žiūrėti vaizdo įrašą

Susipažinkite su keičiamų objektyvų pasauliu

Atraskite kūrybinę laisvę su kompaktiškų EF-M objektyvų asortimentu arba pasirinkite iš daugiau kaip 80 EF sistemos objektyvų, naudodamiesi „EF-EOS M“ tvirtinimo adapteriu.

Explore-a-world-of-interchangeable-lenses

Sukurti paprastam ir patogiam naudojimui

Dėl patobulintos fotoaparato rankenos ir tvirtos bei lengvos jo konstrukcijos, galėsite jį lengvai ir patogiai nešiotis ir fotografuoti.

Designed for ease and comfort

Daugiau „EOS M5“ privalumų

EOS M5

EOS M5

Geriausias „Canon“ beveidrodinis fotoaparatas, užtikrinantis fotografijos entuziastams bekompromisę DSRL kokybę ir spartą.

Skaityti daugiau