„Canon EOS R3“ programinės aparatinės įrangos naujinys V1.21

Papildykite savo EOS R3 naujomis funkcijomis ir padarykite jį dar veiksmingesnį, kad galėtumėte kurti dar geriau. Aparatinės įrangos naujinį V1.21 galima atsisiųsti nemokamai ir lengvai įdiegti vos per kelias minutes. [atsisiųskite čia]

Iki 195 k./s visos raiškos nepertraukiamas filmavimas

Aparatinė įranga V1.21 su pritaikomu greito fotografavimo režimu, kuris leidžia padidinti nepertraukiamo fotografavimo dažnį daugiau nei 30 k./s – iki pat stulbinamų 195 k./s. 1 Jis puikiai tinka nepastebimoms greitai judančių objektų detalėms atskleisti – naudojant įprastą laiko skalę jos liktų nepastebimos.

Aparato meniu galima nustatyti kadrų dažnį nuo 30 k./s iki 195 k./s, ir kadrų skaičių, užfiksuojamą per vieną seriją – nuo dviejų iki 50. Šiuo būdu galima fotografuoti visos raiškos JPEG, HEIF ir RAW failus, kad galėtumėte lanksčiai naudotis aparato funkcijomis, kad ir kaip dirbate.

EOS R3

240 p „Full HD“ vaizdo įrašai

Neskaitant EOS R3 stulbinamų 4K ir 6K parinkčių, aparatinė įranga V1.21 veikia ypač greitu „Full HD“ fiksavimo 240 p kadrų dažniu – ši funkcija puikiai tinka ypač tolygiems lėto judesio efektams, tiksliai atskleidžiantiems greitai judančių objektų detales.

240p Full HD video

Gylio komponavimas aparate

Jei lauko gylis nedidelis, EOS R3 gali automatiškai keisti fokusavimą iš artimo į tolimą, fiksuodamas vaizdų seką. Sujungus šiuos kadrus, gaunamas puikaus lauko gylio vaizdas.

Įdiegus aparatinės įrangos naujinį V1.21, dabar šią vaizdų seką galima sujungti kameroje, sukuriant tobulą jau paruoštą naudoti rezultatą. Šią funkciją taip pat galima naudoti norint vietoje peržiūrėti, ką galima padaryti vėliau redaguojant, kad tikrai žinotumėte, jog užfiksavote tai, ko jums reikia.

Gylio komponavimas puikiai tinka fotografuojant priartintą vaizdą ar „makro“ režimu, jei lauko gylis nedidelis. Jis taip pat laidžia fotografams mažiau laiko praleisti vėliau galutinai redaguojant sudedamus iš daugelio kadrų vaizdus ir leidžia greitai pasiekti šį rezultatą jau aparate.

In-camera depth compositing

RAW failo apdorojimas debesijoje

Kad vaizdo kokybė būtų kuo geresnė, aparatinės įrangos naujinys V1.21 suteikia galimybę įkelti RAW failus į image.canon debesiją ir juos ten apdoroti.

Debesijoje juos galima paversti HEIF arba JPEG failais, pasinaudojant giliojo mokymosi demozaikavimo ir didelio ISO triukšmo mažinimo algoritmais. Rezultatai stulbina – detalizuojamose vietose lieka mažiau pašalinių trukdžių, o fotografuojant nustačius didelį ISO, yra mažiau triukšmo.

RAW file processing in the cloud

Profesionalus įrašymas laiko slinkties filmo režimu

EOS R3 – puikus pasirinkimas laiko slinkties sekoms: nustatykite fotoaparatą fotografuoti vaizdams intervalais nuo dviejų sekundžių iki 99 valandų 59 minučių 59 sekundžių ir iki 3 600 kadrų. Sekai pasibaigus, vaizdai sujungiami ir sukuriamas didelės skyros vaizdo įrašas, todėl nereikia jokios papildomos programinės įrangos. Taip pat galite būti tikri, kad nutrūkus maitinimui ar išsekus akumuliatoriui, vėliau aparatas toliau ims veikti nuo tos vietos, kurioje baigėte, kai atkursite jo maitinimą, todėl jums nereikės iš naujo nustatyti visų laiko slinkties parametrų.

Priartinimas vienu mygtuko palietimu

Atsižvelgę į fotografuojančių EOS R3 profesionalų atsiliepimus, pridėjome skaitmeninio apkirpimo 1.6x arba 1:1, 4:3 ir 16:9 santykių parinktį, kurią galima priskirti vienam iš aparato pritaikomų valdiklių. Jis leidžia jums iš arčiau apkirpti tolimus objektus neatitraukiant aparato nuo akies – puikiai tinka įtemptomis situacijomis, kai skubate išsiųsti savo agentūrai tobulą aparatu sukurtą kadrą.

Get close at the touch of a button
  1. AE ir AF sekimo funkcija neveikia fotografuojant greitos serijos režimu. Galima nustatyti daugiausiai iki 50 užfiksuojamų kadrų