Kūrybingumas kompaktiškame įrenginyje: unikalus 4K ir nuotraukų sprendimas

Kūrybiška ir įvairiapusiška kamera XC10 fiksuoja stulbinamus 4K / „Full HD“ 4:2:2 vaizdo įrašus ir aukštos kokybės 12 MP nuotraukas; visa tai telpa kompaktiškoje, lengvoje ir paprastoje naudoti kameroje su 10 k. keičiamo mastelio objektyvu, optinio vaizdo stabilizavimo ir nuotolinio valdymo per „Wi Fi“ funkcijomis.

0%

  Filmuokite stulbinamus 4K ir „FullHD“ vaizdo įrašus

  Filmuokite stulbinamus 4K ir „FullHD“ vaizdo įrašus

  fiksuokite ir matykite

  Filmuokite aukščiausios kokybės, didelės raiškos, mažo triukšmo vaizdus

  Didelis modelio XC10 1,0 colio „Canon“ CMOS jutiklis yra pritaikytas kurti didelės raiškos, didelio jautrumo, mažo triukšmo vaizdus tiek filmuojant vaizdo įrašus, tiek fotografuojant nuotraukas. Nuostabiai mažas lauko gylis išplės jūsų kūrybinės išraiškos galimybes.

  Visiškas valdymas

  fiksuokite ir matykite

  Filmuokite 4K formato medžiagą 305 Mb/s / 4:2:2 sparta

  Mėgaukitės daugybe įvairių aukštos kokybės kūrybinio filmavimo parinkčių, kurias naudoti įgalina itin įvairiapusiška koduotė XF-AVC H.264. Filmuokite stulbinančius 4K vaizdo įrašus iki 305 Mb/s / 4:2:2 / 8 bitų sparta ir lengvai integruokite juos į jau esamas 4K darbų eigas arba kurkite aukštos kokybės, ilgos trukmės „Full HD“ filmus 50 Mb/s / 4:2:2 / 8 bitų sparta.

  Pažangus „Full HD“ vaizdo apdorojimas

  Didelio dažnio signalo pavyzdžio ėmimo HD apdorojimas – tai pažangus spalvinės rekonstrukcijos algoritmas vaizdų apdorojimui, kurį pasitelkus efektyviai panaudojamos gausios 4K vaizdų fiksavimo galios įrašant „Full HD“ vaizdo įrašus. Kamera fiksuoja 4K vaizdą, RGB kanalai išskiriami į tris atskirus 8 megapikselių 4K signalus, tada 4K RGB signalai padauginami ir viduje pagal skalę sumažinami iki „Full HD“ (1920 x 1080) signalo. Taip pagerinama suvokiama raiška ir galite įrašyti žymiai aiškesnį „Full HD“ vaizdą.

  image_processing

  12 dinaminio diapazono padalų su „Canon Log Gamma“

  Siekiant didžiausios baigiamojo apdorojimo laisvės įtaisytoji funkcija „Canon Log Gamma“ užfiksuoja maksimalią tonų gamą ir sukuria iki 12 dinaminio diapazono padalų. Išplėtus dinaminį diapazoną iki 12 padalų galima įrašyti šviesiausiai paryškintas ir tamsiausiame šešėlyje likusias detales: taip išplečiama spalvinės gradacijos aprėptis.

  hdr hdr

  COLOUR GRADING

  Tiksliau fiksuokite judančius objektus

  Naudojant „Canon“ DIGIC DV5 procesorių, XC10 turi žymiai daugiau apdorojimo gebos, nei su anksteniu procesoriumi, dėl to galima įrašyti didelės bitų spartos 4K filmus, be to, palaikoma „Canon Log Gamma“ ir daugelis kitų esminių kameros funkcijų.

  digic

  Įvairiapusiškumas ir lankstumas maksimaliam kūrybingumui

  4k

  Didelės raiškos nuotraukos ir 4K filmų kadrų iškarpos

  Paprastai fiksuokite nuostabias didelės raiškos 12 megapikselių nuotraukas ir nuspręskite, kaip jos atrodys ir bus įrašytos, pasirinkę vieną iš daugelio skirtingų „išvaizdos“ nuostatų bei reguliavimo funkcijų. Taip pat galite išsaugoti geriausius 4K vaizdo įrašo kadrus iškirpdami 8,29 megapikselio nuotraukas.

  Aprėpkite visus kampus: universalus įrengimas ir filmavimas

  Dėl kompaktiško korpuso modelį XC10 paprasta įrengti mažose, aukštose ir atokiose vietose. Kamera sveria vos 930 g (tik korpusas), todėl ji idealiai tinkama naudoti su dronais, filmuoti aukštos kokybės 4K medžiagą iš oro ar su lengvais pečių laikikliais.

  angles

  Įtaisytasis 10 k. keičiamo mastelio IS objektyvas optimizuotam 4K fiksavimui

  Modelyje XC10 įtaisytas 10 k. optinio mastelio keitimo objektyvas – 27,3–273 mm f/2,8–5,6 optinio mastelio keitimo objektyvas (35 mm ekvivalentas, o nuotraukų režimu – 25–250 mm): ši optimizacija skirta 4K fiksavimui. Šis objektyvas turi atskirus rankinio valdymo žiedus fokusavimo ir mastelio keitimo nuostatoms parinkti, o jame taip pat naudojama jungtinė optinio ir elektroninio vaizdo stabilizavimo sistema, kurianti sklandžius, stabilius vaizdus filmuojant iš rankos ar judant (elektroninis vaizdo stabilizavimas galimas ne visais filmavimo režimais).

  lens

  lens

  light

  Aukščiausia kokybė esant bet kokiam apšvietimui

  Pasitelkę didesnį jautrumą ir neprilygstamą kokybę prietemoje užtikrinantį didelį ISO diapazoną iki 20 000 galite fiksuokite mažai triukšmo turinčią medžiagą įvairiomis sudėtingomis aplinkybėmis. Įtaisytas ND filtras suteikia galimybę dar geriau valdyti ekspoziciją esant ryškiai šviesai arba prireikus plačios diafragmos.

  Sulėtinto ir pagreitinto judesio įrašymo režimai

  Išplėskite savo kūrybinį akiratį aukštos kokybės iki 1/4 spartos (HD vaizdo įrašams) sulėtintu vaizdo įrašymu arba įrašinėkite pagreitintą vaizdą iki 1200 k. sparta (iki 4K kokybės vaizdo įrašams).

  workflow

  Paprasta naudoti, spartūs darbų eigos sprendimai

  Įrašykite 4K ir „Full HD“ vaizdo įrašus ar 12 MP nuotraukas įrenginio viduje

  Įrašykite stulbinamai didele sparta 4K filmus į vidinę „CFast 2.0™“ atminties kortelę, kurioje naudojamas VPG130 standartas, garantuojantis nuolatinę bent 130 Mb/s* įrašymo spartą. „Full HD“ vaizdo įrašus ir 12 megapikselių nuotraukas galima įrašyti į atskirą SD atminties kortelę. Išnaudokite didžiules 4K vaizdo įrašymo galimybes „Full HD“ formatu ir pasiekite aukštesnės kokybės, žymiai švaresnių rezultatų padedant perteklinės diskretizacijos HD apdorojimui.

  • „Canon“ yra įgaliotoji „CFast 2.0™“ prekės ženklo, kuris gali būti užregistruotas skirtingose jurisdikcijose, licencijos turėtoja.
  * Gali reikėti aparatinės įrangos atnaujinimo Daugiau…

  workflow

  Kompaktiškas, ergonomiškas dizainas, kad būtų paprasta filmuoti

  Tarp kompaktiško ir lengvo, ergonomiško dizaino modelio XC10 funkcijų yra sukama rankena ir didelis, kintamo kampo LCD ekranas, kad galėtumėte paprastai filmuoti įvairiais kampais. Aukštos kokybės, talpus jutiklinis ekranas leidžia lengvai pasiekti ir valdyti fotografavimo režimus ir meniu. Patogesniam fotografavimui akių lygyje ar esant ryškiai šviesai įrengtas optinis vaizdo ieškiklis-lupa.

  workflow

  workflow

  Naujasis XF-AVC formatas paprastai integracijai

  Naujai sukurtas ir labai įvairiapusiškas failų formatas „Canon“ XF-AVC, tinkamais 4K standartui, panaudoja efektyvų H.264 kodeką ir yra paprastai integruojamas į esamas darbų eigas; taip baigiamasis apdorojimas tampa dar efektyvesnis.

  workflow

  Nuotolinis valdymas naudojantis „Wi-Fi“ ryšiu

  Per modelyje XC10 įrengtą „Wi-Fi“ ryšį galite nuotoliniu būdu valdyti kamerą per žiniatinklio naršyklę, išmanųjį telefoną ar planšetę, o tai puikiai tinka filmuojant iš drono arba pastačius kamerą neįprastoje vietoje.

  05

  XC10 Ratings and Reviews

  Techniniai duomenys

  4K

  „Full HD“

  DIGIC 6

  • „Canon“ yra įgaliotoji „CFast 2.0™“ prekės ženklo, kuris gali būti užregistruotas skirtingose jurisdikcijose, licencijos turėtoja.
  Kas yra viduje?

  Rekomenduojame jums