XF200

Aukščiausios vaizdo kokybės, saugiai ir įvairiapusiškai dviem formatais įrašanti kamera XF200 turi viską, ko reikia HD vaizdo įrašymui. Ši kompaktiška ir lengva kamera tinka bet kokiam vartotojui.

Pranašumai

  • 20 k. priartinantis, f/1,8 plačiakampis objektyvas leidžia daryti stulbinančius įrašus iš toli
  • "HD CMOS Pro" jutiklis net ir prietemoje užtikrina įspūdingą vaizdo kokybę
  • Kompaktiškas, lengvas dizainas su 3-jų objektyvų žiedo valdymu bei sukamu laikikliu
  • OLED ekranas ir 1,23 mln. taškų vaizdo ieškiklis leidžia vykdyti tikslų stebėjimą
  • Paprasta dalytis medžiaga per įtaisytą "Wi-Fi" ir eterneto įrangą; galima transliuoti antrinius failus tiesiogiai į kitus įrenginius
  • Įrašymas dviem formatais: transliacijoms standartinė 50 Mbps MPEG2 koduotė ir HD arba SD MP4
  • "Wide DR gamma" padeda išvengti per didelės ekspozicijos
  • 4 kanalų garso įrašymas; 2 XLR įvestys
  • Infraraudonojo filmavimo režimas su patobulinta IR lempa
  • Fiksuokite GPS vietos duomenis (pasirenkamas priedas)

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon XF200“ atidžiau

Pažangi "Canon" vaizdo apdorojimo sistema


XF200 naudojama pažangi kameros sistema, pajėgi kurti įspūdingus vaizdus ir užtikrinti pakankamai greitą reagavimą filmuojant įvairiausiomis aplinkybėmis. 26,8 mm 20 k. priartinantis plačiakampis objektyvas leidžia atsidurti šalia veiksmo, o dinaminis optinis vaizdo stabilizavimas kompensuoja drebėjimą 5 kryptimis ir taip užtikrina ypač stabilius vaizdus.

"Canon HD CMOS Pro" jutiklis kartu su DIGIC DV 4 procesoriumi užtikrina stulbinančią atvaizdų kokybę net ir prietemoje, o taip pat įgalina išskirtinį dinaminį diapazoną ir tikrovišką spalvų atkūrimą. "Wide DR Gamma" nuostata leidžia išvengti per didelės ekspozicijos, o infraraudonojo filmavimo režimas suteikia galimybę be jokių sunkumų naudoti kamerą naktį - tai puiki priemonė laukinės gamtos videografams.

Atvaizdų kokybę papildo pažangios garso funkcijos kartu su 4 kalanų linijiniu PCM garso įrašymu.

Patogumas ir tikslus valdymas


XF200 yra kompaktiška, nekrintanti į akis ir maloni naudoti dėl 3-jų objektyvų žiedo valdymo bei sukamo laikiklio, o taip pat turi stulbinančiai aukštos kokybės stebėjimo parinkčių. 1,23 mln. taškų raiškos OLED ekranas yra aiškiai matomas net ir ryškioje saulės šviesoje, o taip pat greičiau reaguoja, yra ryškesnis, kontrastingesnis ir tiksliau atkuria spalvas nei atitinkami LCD ekranai. Didelis 1,14 cm (0,45 col.) 1,23 mln. taškų elektroninis vaizdo ieškiklis yra palenkiamas iki 68° kampu, tad tiks įvairiausioms filmavimo situacijoms.

Įvairios įrašymo parinktys


XF200 įrašymo dviem formatais priemonė užtikrina įvairiapusiškumą, spartą ir duomenų saugumą. Medžiagą galima įrašinėti vienu metu dviem formatais, taip iškart kuriant atsarginę kopiją ir alternatyvias galimybes dalytis įrašais. "Full HD" įrašus galima laikyti dviejose CF kortelėse naudojant transliacijoms standartinę 50 Mbps MPEG2 koduotę, o MP4 versiją galima įrašyti į SD kortelę "Full HD" arba mažesne raiška - tai puikiai tinka sparčiam failų perdavimui, pavyzdžiui, renkant naujienas. Negana to, galima tiesiogiai transliuoti mažos raiškos antrinius failus į kitą įrenginį, pavyzdžiui, išmanųjį telefoną.

Integruokite ir dalykitės


Dalytis medžiaga visai paprasta dėl įtaisytos "Wi-Fi" bei eterneto ryšio įrangos. Įrašus galima peržiūrėti kitu įrenginiu, pavyzdžiui, planšetiniu kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu, arba perduoti tiesiogiai per FTP.

Šios ryšio priemonės taip pat leidžia valdyti kamerą nuotoliniu būdu per žiniatinklio naršyklę. Be to, galima naudoti ir "Canon" laidinį nuotolinio valdymo pultą RC-V100.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon XF200“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Full HD

„Full HD“

20x Optical Zoom

20 k. optinis priartinimas

Dynamic Optical Image Stabiliser

Dinaminis optinis vaizdo stabilizatorius

Rotating Grip

Sukamasis laikiklis

WiFi Cert

Per „Wi-Fi“ veikiantis nuotolinio valdymo pultas ir paprastos bendrinimo funkcijos

MXF 50Mbps

MXF 50 Mbps

4-2-2

4:2:2

MP435MBPS

35 Mbps įrašymas MP4 formatu

CPN.jpeg

„Canon“ profesionalų tinklas

Įkvėpimas, mokymai, informacija apie gaminius ir naujienos, skirtos visų bet kurioje pasaulio vietoje dirbančių profesionalių „Canon“ fotografų ir operatorių, taip pat pažengusių mėgėjų poreikiams patenkinti.