Canon RC-V100

RC-V100

„Canon“ nuotolinio valdymo pultas RC-V100 kamerų naudotojams teikia daugiau laisvės. Nesvarbu, esate studijoje, lauke ar vietoje, kuri lig tol nebuvo pasiekiama, šis pultas leidžia per laidą nuotoliniu būdu valdyti beveik visas kameros funkcijas.

Pranašumai

  • Galingas laidinis nuotolinio kameros funkcijų valdymo pultas
  • Intuityvus išdėstymas, pritaikytas profesionalams
  • Specialūs ratukai, skirti pažangiems vaizdo apdorojimo parametrams reguliuoti
  • Galimybė tiesiogiai valdyti svarbiausias kameros funkcijas, kaip antai fokusavimą, vyzdinę diafragmą ir gautį¹
  • Galimybė sparčiai reguliuoti bet kokią nuostatą naudojantis kameros valdymo meniu
  • Apšviesti mygtukai leidžia be sunkumų dirbti prietemoje
  • Pagal naudotojo parenkamas funkcijas konfigūruojami mygtukai
  • Tinka naudoti su „Canon“ profesionalams skirtomis vaizdo kameromis ir „Cinema EOS“ kameromis
  • Puikiai tinka naudoti lauko sąlygomis ir studijoje
  • Spartesnis ryšys ir iki 100 m atstumas su pasirenkamu „Canon“ kabeliu RR-100

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon RC-V100

Galingas nuotolinio valdymo pultas


Su „Canon“ profesionalioms vaizdo kameroms skirtu galingu laidiniu nuotoliniu valdikliu visi pagrindiniai ir išplėstiniai vaizdo reguliavimo parametrai yra jūsų rankose. Prisijunkite per REMOTE A lizdą, naudodami standartinį 5 m 3,5–2,5 mm kištukinį kabelį, arba per REMOTE B lizdą (naudodami pasirenkamus 8 kontaktų RR-10 ir RR-100 kabelius), kad įranga veiktų greičiau, vienu metu ir didesniu atstumu – atitinkamai iki 10 m ir 100 m.

Išplėstinis valdymas


RC-V100 pasižymi kai kuriais pažangaus nuotolinio valdymo pulto ir kameros valdymo įrenginio (CCU), paprastai naudojamu studijose, pranašumais. Galima valdyti beveik visas reguliuojamas funkcijas nuo fokusavimo, vyzdinės diafragmos ir priartinimo, taip pat naudotojo pasirenkamas parinktis, kaip antai pasirenkamąsias išankstines vaizdo nuostatas, bei specifines vaizdo reguliavimo funkcijas, pvz., nukrypimo tašką ir nuolydį.

Įrašykite daugiau ir kitaip


Kartais nuotolinio kameros valdymo reikalauja siužetas: pavyzdžiui, kai kamera įtaisoma ant strėlės filmuoti vaizdui iš viršaus arba kai reikia staigiai reguliuoti nuostatas, prisitaikant prie kintančių sąlygų. Dėl nuotolinės prieigos ir valdymo funkcijų šias vaizdo įrašymo kliūtis galima įveikti. Kartu su RC-V100 profesionalams skirtos „Canon“ kameros tampa dar universalesnėmis priemonėmis, leidžiančiomis įgyvendinti kūrybinę viziją.

Intuityvus išdėstymas – patikimesnis valdymas


Intuityvus valdiklio dalių išdėstymas supaprastina pagrindinių kameros funkcijų ir vaizdo parametrų valdymą, net jei nesate kameros žinovas. Išdėstymo schema buvo kruopščiai kuriama taip, kad būtų paprasta suprasti ir įvaldyti, t. y. pagrindinės funkcijos buvo sugrupuotos trijuose pagrindiniuose sektoriuose. Bendrieji vaizdo parametrai valdomi ratukais, todėl tiksliai reguliuoti vaizdą nuotoliniu būdu neįtikėtinai paprasta. Dar daugiau universalumo teikia mygtukai su naudotojo priskiriamomis funkcijomis.

Aiškus ir paprastas valdymas bet kur ir bet kada


Dirbant prietemoje mygtukai būna apšviesti, be to, galima įjungti garsinį pyptelėjimą, patvirtinantį naudotojo pasirinkimą.

Programinės aparatinės įrangos naujiniai


Norint naudoti RC-V100 galbūt prireiks atnaujinti kameros programinę aparatinę įrangą. Jei RC-V100 jungtis REMOTE B dar nėra įjungta, tai galima padaryti vykdant techninį atnaujinimą per įrenginio USB prievadą.

¹ Objektyvo valdymas negalimas naudojant „Cinema EOS“ kameras su PL įtvaru arba rankiniu objektyvu.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon RC-V100“, jo funkcijas ir pajėgumus.

CPN.jpeg

„Canon“ profesionalų tinklas

Įkvėpimas, mokymai, informacija apie gaminius ir naujienos, skirtos visų bet kurioje pasaulio vietoje dirbančių profesionalių „Canon“ fotografų ir operatorių, taip pat pažengusių mėgėjų poreikiams patenkinti.