Canon EF 100mm f/2 USM

EF 100mm f/2 USM

EF 100 mm f/2 USM – tai trumpas teleobjektyvas, pasižymintis plačia diafragma, puikiai tinkamas portretinei fotografijai. Objektyvas leidžia suglaudinti veido bruožus ir užtikrina, kad fotografuojamas objektas išsiskirs iš sulieto fono.

Pranašumai

  • Vidutinio ilgio teleobjektyvas
  • Sparti f/2 diafragma
  • Ultragarsinis fokusavimo variklis su visiškai rankinio fokusavimo funkcija
  • 90 cm artimiausias fokusavimo atstumas
  • Filtro dydis – 58 mm
  • „Super Spectra“ danga sumažina šešėlius ir blyksnius

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF 100mm f/2 USM

Kompaktiškas objektyvas, didelis židinio nuotolis


EF 100 mm f/2 USM, pasižymintis didele maksimalia diafragma, vis dėlto yra gana kompaktiškas. 100 mm židinio nuotolis leidžia fotografams palaikyti patogų atstumą nuo fotografuojamų objektų ir suglaudinti perspektyvą. Ryškūs, aiškūs vaizdai išgaunami visame diafragmos diapazone.

Didelė maksimali f/2 diafragma


Dėl didelės maksimalios f/2 diafragmos galima neįtikėtinai sparčiai fotografuoti prietemoje be blykstės. Naudojant tokią plačią diafragmą taip pat išfokusuojamas fonas ir labiau išryškinamas pagrindinis objektas.

Sklandus fono suliejimas


Beveik žiedinė diafragma suteikia nesufokusuotoms vietoms daugiau švelnumo ir vientisumo. Ryškūs pirmame plane esantys objektai išsiskiria iš sklandžiai sulieto fono.

Ultragarsinis fokusavimas


Žiedinio tipo ultragarsinis variklis itin sparčiai ir beveik be garso valdo automatinį fokusavimą. Puikūs sukamieji reguliavimo žiedai užtikrina, kad fokusuotės taškas bus pasiektas tiksliai, nepereksponuojant. Be to, dėl nuolatinio rankinio valdymo pirmumo fokusuotę galima reguliuoti neišėjus iš AF režimo.

„Super Spectra“ danga


„Super Spectra“ danga užtikrina tikslų spalvų balansą ir padidina kontrastą. Ji taip pat sumažina blyksnius ir šešėlius – įprastą problemą, kurią sukelia nuo fotoaparato jutiklio atspindima šviesa.

Integruojamas su E-TTL II blykstės veikimo aprėpties matavimo funkcija


Objektyvas perduoda informaciją apie nuotolį į suderinamą EOS fotoaparato E-TTL II blykstės sistemą ir taip užtikrina optimalų blykstės veikimo aprėpties matavimą.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 100mm f/2 USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Pavyzdžių galerija

Peržiūrėti galeriją

Related Products

Ar galime jums padėti išsirinkti naują objektyvą?

Mūsų objektyvų parinkimo priemonė apžvelgs mūsų siūlomus objektyvus ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums ir jūsų EOS fotoaparatui.

Plačiakampiai objektyvai

Mūsų siūlomi plačiakampiai objektyvai suteikia galimybę fotografuoti platesniu regos lauku ir daugiau sutalpinti kadre.