Canon EF 20mm f/2.8 USM

EF 20mm f/2.8 USM

Plačiu regos kampu ir padidintu lauko gyliu pasižymintis objektyvas EF 20 mm f/2,8 puikiai tinka kraštovaizdžių, architektūros ar reportažinių įvykių fotografams. Objektyvas, tinkamas naudoti beveik bet kur.

Pranašumai

  • Ypač plataus kampo objektyvas su 94° regos kampu
  • Ultragarsinis fokusavimo variklis su visiškai rankinio fokusavimo funkcija
  • 25 cm artimiausias fokusavimo atstumas
  • „Super Spectra“ danga

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF 20mm f/2.8 USM

Dinaminis plačiakampis dizainas


Išsiskiriantis 94˚ regos lauku, EF 20mm f/2,8 USM ne tik aprėpia visą žmogaus regos lauką, bet ir kur kas daugiau. Puikus objektyvas kraštovaizdžių arba dokumentinių įvykių fotografams. Iškraipymai efektyviai koreguojami, todėl, fotografuojant architektūrą ir vidines patalpas, pavyks išgauti natūralią perspektyvą.

Sparti maksimali diafragma


Maksimali f/2,8 diafragma leidžia be blykstės fotografuoti nuo rankos prietemoje, kai naudoti trikojį nepraktiška.

Asferiniai ir UD elementai


Siekiant optimalių optinių rezultatų objektyve pritaikomi asferiniai elementai, koreguojantys sferinius iškraipymus, ir „Super UD“ (ypač žemos dispersijos) elementai, šalinantys chromatinius netikslumus. Taip visame kadre išgaunamas aiškus, didelio kontrasto neiškraipytas vaizdas.

Ultragarsinis fokusavimas


Žiedinio tipo ultragarsinis variklis itin sparčiai ir beveik be garso valdo automatinį fokusavimą. Puikūs sukamieji reguliavimo žiedai užtikrina, kad fokusuotės taškas bus pasiektas tiksliai, nepereksponuojant. Be to, dėl nuolatinio rankinio valdymo pirmumo fokusuotę galima reguliuoti neišėjus iš AF režimo.

„Super Spectra“ danga


„Super Spectra“ danga užtikrina tikslų spalvų balansą ir didelį kontrastą. Ji taip pat slopina blyksnius ir šešėlius, nes sugeria šviesą, kurią gali atspindėti vidiniai objektyvo elementai ir fotoaparato skaitmeninis jutiklis.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 20mm f/2.8 USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Ar galime jums padėti išsirinkti naują objektyvą?

Mūsų objektyvų parinkimo priemonė apžvelgs mūsų siūlomus objektyvus ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums ir jūsų EOS fotoaparatui.