Canon EF 28mm f/1.8 USM

EF 28mm f/1.8 USM

EF 28 mm f/1,8 USM objektyvas sukurtas išlaikant nedidelės kainos ir puikios optinės kokybės pusiausvyrą, o dėl sparčios maksimalios f/1,8 diafragmos galima fotografuoti nuo rankos prietemoje.

Pranašumai

  • Platus 75° regos kampas naudojant su viso kadro fotoaparatais
  • Sparti f/1,8 maksimali diafragma
  • Ultragarsinis fokusavimo variklis su visiškai rankinio valdymo funkcija
  • 25 cm artimiausias fokusavimo atstumas
  • Asferinis objektyvo elementas
  • Filtro dydis – 58 mm

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF 28mm f/1.8 USM

Spartus ir plačiai apimantis


Dėl didelės maksimalios f/1,8 objektyvo diafragmos fotografai gali naudoti trumpą išlaikymą esant įvairiam apšvietimui, taip pat, valdydami lauko gylį, gali sulieti foną. Asferinis objektyvo elementas koreguoja iškraipymus ir užtikrina, kad vaizdas bus ryškus visame kadre.
Pritaisyto prie EOS fotoaparatų, naudojančių APS-C dydžio jutiklius, objektyvo EF 28 mm f/1,8 USM suteikiamas regos laukas atitinka objektyvo, naudojamo su viso kadro fotoaparatu, 45 mm lauką, taigi tai puikus standartinis objektyvas su sparčia diafragma.

Ultragarsinis fokusavimas


Žiedinio tipo ultragarsinis variklis itin sparčiai ir beveik be garso valdo automatinį fokusavimą. Puikūs sukamieji reguliavimo žiedai užtikrina, kad fokusuotės taškas pasiekiamas tiksliai, nepereksponuojant. Be to, nuolat galimas rankinio valdymo pirmumas, todėl fokusuotę galima reguliuoti ir AF režimu.

„Super Spectra“ danga


„Super Spectra“ danga užtikrina tikslų spalvų balansą ir padidina kontrastą. Ji taip pat sumažina blyksnius ir šešėlius – įprastą problemą, kurią sukelia nuo fotoaparato jutiklio atspindima šviesa.

Integruojamas su E-TTL II blykstės aprėpties matavimo mechanizmu


EF 28 mm f/1,8 USM perduoda informaciją apie nuotolį į suderinamą EOS fotoaparato E-TTL II blykstės sistemą ir taip užtikrina optimalų blykstės veikimo aprėpties matavimą.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 28mm f/1.8 USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Ar galime jums padėti išsirinkti naują objektyvą?

Mūsų objektyvų parinkimo priemonė apžvelgs mūsų siūlomus objektyvus ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums ir jūsų EOS fotoaparatui.