Canon EF 28mm f/2.8 IS USM

EF 28mm f/2.8 IS USM

Patogus nešiotis ir įperkamas EF 28 mm f/2,8 IS USM – idealus universalus plačiakampis objektyvas viso kadro fotoaparatams ir aukštos kokybės kompaktiškas standartinis objektyvas skaitmeniniams veidrodiniams fotoaparatams su APS-C dydžio jutikliais.

Pranašumai

  • – 28 mm plačiakampis objektyvas (45 mm atitikmuo su APS-C dydžio jutikliais).
  • Greita maksimali f/2,8 diafragma.
  • Iki keturių padalų vaizdo stabilizatorius.
  • Ultragarsinis automatinio fokusavimo mechanizmas.
  • Žiedinė diafragma, sukurianti švelnų fono suliejimą.
  • „Super Spectra“ danga mažina blyksnius.

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF 28mm f/2.8 IS USM

Aukštos kokybės plačiakampis objektyvas

28 mm plačiakampis aukščiausios klasės objektyvas, užtikrinantis 75° regos kampą naudojant su viso kadro skaitmeniniais vaidrodiniais fotoaparatais. Tai puikus standartinis objektyvas EOS fotoaparatams su APS-C dydžio jutikliais, kurio regos kampas atitinka 45 mm objektyvo, naudojamo su viso kadro fotoaparatu, regos kampą.

Fotografuokite silpno apšvietimo sąlygomis

Maksimali f/2,8 diafragma teikia galimybę fotografuoti laikant aparatą rankose esamomis apšvietimo sąlygomis nenaudojant blykstės. Vaizdo stabilizatorius leidžia naudoti iki keturių padalų trumpesnę nei įprastą ekspoziciją, todėl nekyla fotoaparato sujudinimo poveikio pavojaus.

Sparčiai ir tyliai veikiantis automatinis fokusavimas

„Canon“ ultragarsinis automatinio fokusavimo variklis (USM) fokusuoja tyliai ir beveik be garso. Dėl galimybės nuolatos dirbti rankinio valdymo pirmumo režimu galima atlikti tikslius reguliavimo veiksmus nekeičiant fokusavimo režimų.

Artimas fokusavimas

Priartėkite prie dominančio objekto iki 0,23 m ir mėgaukitės stulbinama plataus kampo perspektyva.

Kompaktiškas dizainas

Vos 260 g svorio ir 68,4 mm x 51,5 mm dydžio matmenų objektyvą EF 28 mm f/2,8 IS USM– galite pasiimti su savimi visur. Puikiai tinkamas kelionių vaizdų, peizažų ir dokumentinės fotografijos reikmėms.

Sukurtas puikiai vaizdo kokybei užtikrinti

Septynių plokštelių žiedinė diafragma teikia galimybę kurti gražų nefokusuotą foną, o „Super Spectra“ danga neutralizuoja blyksnių poveikį. Dėl įrenginio EF 28 mm f/2,8 IS USM– dėl klasikinės aukščiausios klasės objektyvo konstrukcijos sumažėja iškraipymų ir nukrypimų, galinčių pabloginti vaizdo kokybę.

Naudojimo sritis

Puikiai tinkamas peizažams bei kelionių vaizdams fotografuoti ir reportažams rengti, o plataus kampo regos kampas leidžia fiksuoti stulbinamus vaizdus iš arti.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 28mm f/2.8 IS USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Pavyzdžių galerija

Peržiūrėti galeriją

Related Products

Plačiakampiai objektyvai

Mūsų siūlomi plačiakampiai objektyvai suteikia galimybę fotografuoti platesniu regos lauku ir daugiau sutalpinti kadre.

Sužinokite daugiau