Canon EF 500mm f/4L IS II USM

EF 500mm f/4L IS II USM

EF 500 mm f/4L IS II USM – tai aukštos didinimo gebos itin galingas teleobjektyvas, naudojantis įtaisytojo vaizdo stabilizatoriaus technologiją. Jis puikiai tinka laukinių gyvūnų, gamtos ir sporto fotografams.

Pranašumai

  • Itin našus 500 mm objektyvas
  • Fluorito ir ypač mažos sklaidos (UD) objektyvo elementai
  • Greita didžiausio f/4 skaičiaus diafragma
  • Žiedinio tipo ultragarsinis variklis, skirtas greitam automatiniam fokusavimui
  • 4 žingsnių vaizdo stabilizatorius
  • Priekiniai ir užpakaliniai elementai, padengti apsauginiu fluorino sluoksniu
  • Maž. 3,7 m fokusavimas
  • 9 plokštelių diafragma
  • Galingas fokusavimas filmuojant
  • Atsparus dulkėms ir drėgmei

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF 500mm f/4L IS II USM

Kompaktiškas ir lengvas itin galingas teleobjektyvas


EF 500 mm f/4L IS II USM pagamintas iš lengvo magnio lydinio ir titano, todėl jis lengvesnis, bet ne mažiau tvirtas ir kokybiškas.

Modernus optikos dizainas


Sudėtingai optikos konstrukcijai panaudotas fluoritas ir UD objektyvo elementai, mažinantys nukrypimus ir iškraipymus. Sparti didžiausio f/4 skaičiaus diafragma teikia galimybę naudoti „Canon“ ilgintuvą EF 2.0x III ir išlaiko galimybę naudoti automatinį fokusavimą EOS-1 serijos fotoaparatuose.

Sparčiai ir tyliai veikiantis AF variklis


Dėl įtaisytojo žiedinio tipo USM (ultragarsinio dažnio) AF variklio automatinio fokusavimo funkcija veikia sparčiai ir tyliai. Spartus objektyvo procesorius ir optimizuoti AF algoritmai dar labiau padidina automatinio fokusavimo spartą. Fotografai bet kada gali fokusuoti ranka net ir esant įjungtam AF režimui.

Vaizdo stabilizatorius


Įtaisyto vaizdo stabilizatoriaus technologija teikia galimybę fotografuoti laikant įrenginį rankose ir naudojant iki keturių padalų mažesnius nei įprasta užrakto greičius, tačiau nesukeliant fotoaparato judinimo poveikio. Keli vaizdo stabilizavimo režimai pagerina kokybę fotoaparatą sukant.

3-ias vaizdo stabilizavimo režimas


Naujasis 3 vaizdo stabilizavimo režimas, puikiai tinkamas įvairiam veiksmui fotografuoti, ypač kai reikia naudoti sukimą, įjungia vaizdo stabilizatoriaus elementą tik eksponavimo metu.

Geresnė vaizdo kokybė ir SWC danga


Skaitmeniniams fotoaparatams skirta „Canon“ patentuota „Subwavelength“ struktūros danga slopina dėl vidinių atspindžių atsirandančius šešėlius ir blyksnius. Pašalinusi priežastį ši danga panaikina atspindžius ir užtikrina ryškų ir aiškų vaizdą.

Galingas fokusavimas


EF 500 mm f/4L IS II USM dviejų greičių galingo fokusavimo režimas teikia galimybę reguliuoti fokusavimą sklandžiai ir pastoviu greičiu – tai puikiai tinka filmuojant.

L serijos kokybė


L serijos objektyvai yra geriausi „Canon“ profesionalams skirti objektyvai, pasižymintys pačiomis geriausiomis EF optikos savybėmis. Dulkėms ir drėgmei atsparūs L serijos objektyvai – puikus veikimo ir paprasto valdymo derinys.

Priedai


EF 500 mm f/4L IS II USM parduodamas su objektyvo dangteliu (ET-138 WII), objektyvo gaubtuvu (E-163B) ir objektyvo dėklu 500B.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 500mm f/4L IS II USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Pavyzdžių galerija

Peržiūrėti galeriją

Related Products

Plačiakampiai objektyvai

Mūsų siūlomi plačiakampiai objektyvai suteikia galimybę fotografuoti platesniu regos lauku ir daugiau sutalpinti kadre.