Canon EF 600mm f-4L IS II USM

EF 600mm f-4L IS II USM

EF 600 mm f/4L IS II USM – tai aukšto didinimo laipsnio itin galingas teleobjektyvas, naudojantis įtaisyto vaizdo stabilizatoriaus technologiją ir greitą didžiausio f/4 skaičiaus diafragmą. Jis puikiai tinka laukinių gyvūnų, gamtos ir sporto fotografams.

Pranašumai

  • Itin našus 600 mm objektyvas
  • Fluoritas ir UD elementai
  • Greita didžiausio f/4 skaičiaus diafragma
  • Žiedinio tipo ultragarsinis variklis, užtikrinantis greitą automatinį fokusavimą
  • 4 žingsnių vaizdo stabilizatorius
  • Priekiniai ir užpakaliniai elementai padengti apsauginiu fluorino sluoksniu
  • Maž. 4,5 m fokusavimas
  • 9 plokštelių diafragma
  • Galingas fokusavimas filmuojant
  • Atsparus dulkėms ir drėgmei

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF 600mm f-4L IS II USM

Kompaktiškas ir lengvas itin galingas teleobjektyvas


Pagamintas iš lengvo magnio lydinio ir titano, EF 600 mm f/4L IS II USM yra lengvesnis, bet ne mažiau tvirtas ir kokybiškas.

Modernus optikos dizainas


Sudėtingai optikos konstrukcijai panaudotas fluoritas ir UD objektyvo elementai, mažinantys nukrypimus ir iškraipymus. Greita didžiausio f/4 skaičiaus diafragma leidžia naudoti „Canon“ ilgintuvą EF 2.0x III ir išlaiko galimybę naudoti automatinį fokusavimą serijos EOS-1 fotoaparatuose.

Sparčiai ir tyliai veikiantis AF variklis


Dėl įtaisytojo žiedinio tipo USM (ultragarsinio dažnio) AF variklio automatinio fokusavimo funkcija veikia sparčiai ir tyliai. Spartus objektyvo procesorius ir optimizuoti AF algoritmai dar labiau padidina automatinio fokusavimo spartą. Fotografai bet kada gali fokusuoti ranka net ir AF režimu.

Vaizdo stabilizatorius


Įtaisyto vaizdo stabilizatoriaus (IS) technologija teikia galimybę fotografuoti laikant įrenginį rankose ir naudojant iki keturių padalų mažesnį už įprastą užrakto greitį, tačiau nesukeliant fotoaparato drebėjimo. Keli vaizdo stabilizavimo režimai pagerina kokybę fotoaparatą sukant.

3-ias vaizdo stabilizavimo režimas


Naujasis 3 vaizdo stabilizavimo režimas, puikiai tinkamas įvairiam veiksmui fotografuoti, ypač kai reikia naudoti sukimą, įjungia vaizdo stabilizatoriaus elementą tik išlaikymo metu.

Geresnė vaizdo kokybė ir SWC danga


Skaitmeniniams fotoaparatams skirta „Canon“ patentuota „Subwavelength“ struktūros danga slopina dėl vidinių atspindžių atsirandančius šešėlius ir blyksnius. Pašalinusi priežastį, ši danga panaikina atspindžius ir užtikriną ryškų ir aiškų vaizdą.

Galingas fokusavimas


EF 600 mm f/4L IS II USM dviejų greičių galingo fokusavimo režimas leidžia reguliuoti fokusavimą sklandžiai ir pastoviu greičiu – tai puikiai tinka filmuojant.

L serijos kokybė


L serijos objektyvai yra geriausi „Canon“ profesionalams skirti objektyvai, pasižymintys pačiomis geriausiomis EF optikos savybėmis. Dulkėms ir drėgmei atsparūs EF 600 mm f/4L IS II USM L serijos objektyvai – puikaus veikimo ir paprasto valdymo derinys.

Priedai


EF 600 mm f/4L IS II USM parduodamas su objektyvo dangteliu (ET-160 WII), objektyvo gaubtuvu (E-185B) ir objektyvo dėklu 600B.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 600mm f-4L IS II USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Pavyzdžių galerija

Peržiūrėti galeriją

Ar galime jums padėti išsirinkti naują objektyvą?

Mūsų objektyvų parinkimo priemonė apžvelgs mūsų siūlomus objektyvus ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums ir jūsų EOS fotoaparatui.