Canon EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM

EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM

Unikalus dizainas, išsiskiriantis iš kitų artinančių teleobjektyvų. „EF 70–300 mm f/4.5-5.6 DO IS USM“ turi difrakcinį optinį (DO) elementą, todėl yra kompaktiškas, lengvas ir užtikrina puikią vaizdo kokybę

Pranašumai

  • Trijų sluoksnių difrakcinis optinis (DO) elementas
  • Vos 9,99 cm ilgio
  • Vaizdo stabilizatorius
  • Didelės spartos AF su pirmenybe rankiniam fokusavimui
  • Žiedinė diafragma maloniam „bokeh“ efektui
  • Artinimo žiedo užraktas

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM

Pilnas technologijų


Su daugiasluoksnio difrakcinio optinio (DO) elemento, vaizdo stabilizatoriaus (IS) ir ultragarsinio variklio (USM) technologijomis, „EF 70–300 mm f/4.5-5.6 DO IS USM“ yra tikra tiksliojo objektyvų dizaino pažiba.

Difrakcinė optika (DO)


„EF 70–300 mm f/4.5-5.6 DO IS USM“ turi difrakcinį optinį (DO) elementą, dėl kurio sumažėjo fizinis objektyvo dydis, bet išliko vaizdo kokybė. DO elementas į vieną stiklą sujungia fluorito ir UD elementų savybes. Rezultatas – didelis kontrastas ir ryškumas, taip pat spalvų iškraipymo kontrolė.

Vaizdo stabilizatorius


Objektyve „EF 70–300 mm f/4.5-5.6 DO IS USM“ įtaisytas trijų sustojimų vaizdo stabilizatorius (IS), todėl jis idealiai tinka fotografuojant su rankose laikomu fotoaparatu. Galima naudoti iki trijų padalų ilgesnį išlaikymą nesukeliant akimi matomo vaizdo suliejimo padidėjimo. Smarkus judėjimas kuria nors kryptimi automatiškai įvertinamas kaip panoraminio vaizdo fiksavimas, todėl vaizdo stabilizatorius išjungiamas.

Ultragarsinis fokusavimas


Žiedinio tipo ultragarsinis variklis itin sparčiai ir beveik be garso valdo automatinį fokusavimą. Puikūs sukamieji reguliavimo žiedai užtikrina, kad fokusuotės taškas bus pasiektas tiksliai, nepereksponuojant.

Patrauklus fono suliejimas


Beveik žiedinė diafragma, valdoma elektromagnetiškai, padaro nesufokusuotą sritį švelnesnę, tolygesnę, o sufokusuoti objektai išryškėja sulietame fone.

Integruota į EOS sistemą


Objektyvo AF pavaros modelis yra specialiai pritaikytas, kad tiktų naujausiai EOS serijai ir būtų geriausiai išnaudota šio objektyvo sparta. Objektyvas užtikrina optimalų blykstės matavimą, perduodamas informaciją apie nuotolį į suderinamo EOS fotoaparato „E-TTL II“ blykstės sistemą.

Harmonijoje su aplinka


Laikantis griežtos „Canon“ aplinkos apsaugos politikos, objektyvo optiniams elementams naudojamas tik bešvinis stiklas.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Pavyzdžių galerija

Peržiūrėti galeriją

Ar galime jums padėti išsirinkti naują objektyvą?

Mūsų objektyvų parinkimo priemonė apžvelgs mūsų siūlomus objektyvus ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums ir jūsų EOS fotoaparatui.