Canon EF 75-300mm f/4-5.6 III USM

EF 75-300mm f/4-5.6 III USM

EF 75–300 mm f/4-5,6 III USM – vienas iš mažiausių ir lengviausių objektyvų artinančių teleobjektyvų klasėje, puikiai tinkamų ribotą biudžetą turintiems fotografams. Nepamainomas fotografuojant sporto renginius, gamtą ir veidus.

Pranašumai

  • Įperkamas priartinantis teleobjektyvas
  • Ultragarsinis automatinio fokusavimo variklis
  • „Super Spectra“ danga
  • Lengvas korpusas
  • Filtro dydis – 58 mm
  • 1,5 m artimiausias fokusavimo atstumas

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF 75-300mm f/4-5.6 III USM

Lengvas artinantis teleobjektyvas su ultragarsiniu fokusavimo varikliu


Lengviausias 4 k. artinantis teleobjektyvas savo klasėje. Šis objektyvas puikiai tinka fotografuojant sporto renginius, veidus, laukinę gamtą ir pan. Teleobjektyvo efektas, tolygiai suliedamas vaizdo foną, suglaudina perspektyvą ir apriboja lauko gylį. Esant 300 mm židinio nuotoliui galima iš 1,5 metro atstumo visą kadrą užpildyti atviruku.

Visiškai elektroninis objektyvo apsodas


Įtaisytasis AF variklis užtikrina spartų automatinį fokusavimą. Objektyvo elektromagnetinė diafragma leidžia neįtikėtinai tiksliai valdyti diafragmos padėties nustatymą.

„Super Spectra“ danga


„Super Spectra“ danga užtikrina tikslų spalvų balansą ir padidina kontrastą. Ji taip pat sumažina blyksnius ir šešėlius – įprastą problemą, kurią sukelia nuo fotoaparato jutiklio atspindima šviesa.

Ultragarsinis fokusavimas


Dėl ultragarsinio variklio ypač sparčiai ir beveik be garso vaizdas automatiškai fokusuojamas. Puikūs sukamieji reguliavimo žiedai užtikrina, kad fokusuotės taškas bus pasiektas tiksliai, nepereksponuojant.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 75-300mm f/4-5.6 III USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Pavyzdžių galerija

Peržiūrėti galeriją

Related Products

Ar galime jums padėti išsirinkti naują objektyvą?

Mūsų objektyvų parinkimo priemonė apžvelgs mūsų siūlomus objektyvus ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums ir jūsų EOS fotoaparatui.

Teleobjektyvai

Šie objektyvai pasižymi didesniu židinio nuotoliu, todėl galite labiau priartėti prie objekto nesutrikdydami jo aplinkos.