Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM

EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM

Lengvas, kompaktiškas ir sparčiai fokusuojantis objektyvas, teikiantis tikrą kadravimo laisvę. EF-S 17–85 mm f/4–5,6 IS USM – puikus įvairios paskirties objektyvas, skirtas EOS fotoaparatams su EF-S apsodu.

Pranašumai

  • Išskirtinis artinimo diapazonas, tinkamas visiems korpusams su EF-S apsodu
  • Aukščiausia vaizdo kokybė
  • Lengvas ir kompaktiškas
  • Vaizdo stabilizatorius: iki 3 padalų kompensavimas
  • Spartus beveik negirdimas ultragarsinis automatinis fokusavimas
  • „Super Spectra“ danga
  • Žiedinė diafragma
  • Pasirinktinai įsigyjamas aukščiausios klasės objektyvo gaubtas

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM

Įvairios paskirties objektyvas su vaizdo stabilizatoriumi.


EF-S 17–85 mm f/4–5,6 IS USM pasižymi apie 27–136 mm veiksmingu židinio nuotolio diapazonu dirbant 35 mm juostos formatu. Dėl daugybės kadravimo galimybių tai yra puikus įvairios paskirties objektyvas, padėsiantis išreikšti kūrybiškumą fotografuojant bet kokiomis aplinkybėmis.

Lengvas ir spartus


EF-S 17–85 mm f/4–5,6 IS USM yra mažas ir lengvas, todėl puikiai tinka fotografuojant greito judėjimo ir kelionių vaizdus, kai nepraktiška nešiotis sunkų krepšį su įranga. Objektyvo žiedinio tipo ultragarsinis variklis darniai veikia su EF-S apsodą naudojančiais EOS fotoaparatais ir užtikrina ypač spartų, tikslų automatinį fokusavimą bei judesius nuspėjantį sekimą; be to, bet kada galima įjungti visiškai rankinio valdymo režimą.

Visiškas stabilumas


Vaizdo stabilizatoriaus technologija kompensuoja drebėjimą per visas tris padalas, todėl veiksminga maksimali objektyvo diafragma yra f1,4–2,0; tai puikiai tinka fotografuojant nuo rankos ir prietemoje.

Sukurtas skaitmeniniam pasauliui


Objektyvas sukurtas būtent skaitmeninei fotografijai, todėl jo elementai yra specialios formos, o „Super Spectra“ danga slopina šešėlius ir blyksnius, kuriuos gali sukelti atspindžiai nuo fotoaparato jutiklių. Pasirinktinai įsigyjamas aukščiausios klasės objektyvo gaubtas gali dar labiau sumažinti blyksnių poveikį.

Fono suliejimas


Žiedinė diafragma sukuria akiai malonų fono suliejimą, kai fotografuojama naudojant plačią diafragmą; tai ypač pravartu norint sukurti gylio pojūtį ir išskirti fotografuojamą objektą ar modelį iš bendro fono.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Pavyzdžių galerija

Peržiūrėti galeriją

Related Products

Ar galime jums padėti išsirinkti naują objektyvą?

Mūsų objektyvų parinkimo priemonė apžvelgs mūsų siūlomus objektyvus ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums ir jūsų EOS fotoaparatui.