Canon EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS

EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS

Kompaktiškas dydis ir galingas 11 k. artinimo diapazonas – tai idealus bendros paskirties artinimo sprendimas keliaujantiems fotografams. Puikų veikimą prietemoje užtikrina 4 sustojimų vaizdo stabilizatorius.

Pranašumai

  • 11 k. artinantis objektyvas – 18–200 mm
  • 4 žingsnių vaizdo stabilizatorius
  • Automatinis panoraminis fotografavimas ir trikojo aptikimas
  • Fokusavimo iš arti atstumas – 0,45 m
  • Asferiniai ir ypač mažos sklaidos (UD) objektyvo elementai
  • „Super-Spectra“ lęšių danga apsaugo nuo šešėlinių vaizdų ir blyksnių
  • Artinimo užraktas išlaiko minimalų dydį
  • Žiedinė diafragma sukuria akiai malonų fono suliejimo efektą

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS

Kompaktiškas, greitas ir lengvas


„EF-S 18–200 mm f/3.5-5.6 IS“ – tai kompaktiškas EF-S objektyvas, gebantis priartinti iki maždaug 11 k. Jis pasižymi 18–200 mm artinimo diapazonu (29–320 mm objektyvo 35 mm juostos atitikmuo) ir turi f/3.5–5.6 maksimalią diafragmą. Patrauklus pasirinkimas pradedančiojo lygmens ar jau pažengusiam mėgėjui, kuris ieško objektyvo su optiniu vaizdo stabilizatoriumi ir dideliu židinio nuotolio diapazonu, sveria tik 595 g ir yra 78,6 x 102 mm dydžio. Šis objektyvas siūlo 0,45 m mažiausią fokusavimo atstumą iš bet kurios artinimo padėties.

„EF-S 18–200 mm f/3.5-5.6 IS“ sukurtas išskirtinai naudojimui su EOS fotoaparatais, turinčiais EF-S objektyvo apsodą.

Asferiniai ir UD elementai


Aukštą vaizdo kokybę užtikrina du papildomi aukšto tikslumo asferiniai lęšiai, kurie koreguoja iškraipymą, įskaitant lauko iškreipimus ir deformacijas. Spalvų iškraipymas, kuris dažnai pasitaiko fotografuojant plačiakampiu objektyvu, taip pat įveikiamas pridėjus du UD lęšius, kurie užtikrina optimalią vaizdo kokybę ir detalumą per visą nuotraukos plotą.

„Super Spectra“ danga


„Canon“ patentuota objektyvo elementų danga padeda sumažinti šešėlinių vaizdų ir blyksnių atsiradimą dėl atspindžių nuo vaizdo jutiklio ir vidinių objektyvo paviršių. Pagerintas šviesos perdavimas ir sumažinti atspindžiai, kad nuotraukos būtų švarios ir ryškios.

4 žingsnių vaizdo stabilizatorius


Keturių žingsnių optinis vaizdo stabilizatorius sukurtas atsižvelgiant į faktinį šio objektyvo židinio nuotolį, todėl jis panaikina vaizdo neryškumą, galintį atsirasti fotoaparatą laikant rankose arba naudojant lėtą užrakto atleidimo greitį. Dėl įdiegtos automatinio pasukimo atpažinimo funkcijos galima fotografuoti judančius objektus, o vaizdo stabilizavimo sistema užtikrina, kad kadravimo metu rezultatai būtų matomi vaizdo ieškiklyje.

Patvari konstrukcija ir bešvinė optika


Intensyviam naudojimui sukurtas objektyvas „„EF-S 18–200 mm f/3.5-5.6 IS“ pasižymi patvaria konstrukcija, kuri atitinka šių dienų fotografų poreikius. Visoje konstrukcijoje naudojamas ekologiškas bešvinis stiklas.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Pavyzdžių galerija

Peržiūrėti galeriją

Related Products

Ar galime jums padėti išsirinkti naują objektyvą?

Mūsų objektyvų parinkimo priemonė apžvelgs mūsų siūlomus objektyvus ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums ir jūsų EOS fotoaparatui.

Teleobjektyvai

Šie objektyvai pasižymi didesniu židinio nuotoliu, todėl galite labiau priartėti prie objekto nesutrikdydami jo aplinkos.