Canon PIXMA MG7550

PIXMA MG7550

Mėgaukitės galimybe išreikšti savo aistrą fotografijai stulbinančiuose spaudiniuose. Šiuo aukščiausios kokybės 6-ių rašalų daugiafunkciu įrenginiu su „Wi-Fi“ funkcija galite paprastai prisijungti tiesiogiai prie išmaniųjų įrenginių ir debesijos paslaugų ir mėgautis intuityviu jutikliniu valdymu.

PIXMA MG7550 Extra

Pranašumai

 • Išreikškite savo aistrą.. Šiuo galingu daugiafunkciu nuotraukų įrenginiu galite paprastai spausdinti, kopijuoti ir nuskaityti
 • Prisijunkite sau patinkančiu būdu, naudodami „Wi-Fi“, eterneto ir NFC jungtis
 • Atraskite spausdinimo iš ir nuskaitymo į debesijos paslaugas teikiamą kūrybinę laisvę naudodami „PIXMA Cloud Link“*
 • Pasirenkite be jokių pastangų spausdinti ir nuskaityti iš NFC naudojančių išmaniųjų įrenginių naudodami programėlę „PIXMA Touch & Print“
 • Itin sparčiai kurkite tokius aukščiausios kokybės spaudinius, kokiais galėsite didžiuotis

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon PIXMA MG7550“ atidžiau

Aukščiausios kokybės daugiafunkcis nuotraukų spausdintuvas


Atskleiskite savo aistrą spaudiniuose. Šiuo stilingu ir kompaktišku aukščiausios kokybės daugiafunkciu įrenginiu atspausdintas nuotraukas galėskite eksponuoti su pasididžiavimu. Jis sukurtas padėti jums atskleisti savo aistrą fotografijai ir turi išskirtinės kokybės spausdinimo, kopijavimo ir nuskaitymo funkcijas bei pažangias „Wi-Fi“, eterneto ir debesijos jungtis. Todėl galite sparčiai ir paprastai spausdinti iš bet kur – kompiuterių, fotoaparatų su „Wireless LAN PictBridge“ funkcija, atminties kortelių, debesijos paslaugų ir išmaniųjų įrenginių.

Išskirtinės veikimo galimybės


Išreikškite save nuostabiai sodrių spalvų nuotraukomis ir įspūdingais vienspalviais spaudiniais. PIXMA MG7550 turi visas technologijas, kurių reikia norint daryti išskirtinio detalumo profesionalaus lygio kokybės spaudinius, ir naudoja 6-is atskirus rašalus, įskaitant pilką ir atskirą pigmentinį juodą rašalą raiškiam tekstui. Spausdintuvo šerdyje įdiegta „Canon“ technologija FINE, naudojanti mažiausio 1 pl dydžio rašalo lašelius ir spausdinanti iki 9600 tašk./col. raiška. Be to, šis spausdintuvas dar ir greitas – jo ISO ESAT sparta yra 15 atv./min. nespalviniu ir 10 atv./min. spalviniu režimu, tad 10 x 15 cm nuotrauką be rėmelių jis atspausdina daugmaž per 21 sekundę.

Pritaikytas naudoti debesijos paslaugas


Junkitės tiesiogiai prie debesijos paslaugų. Mėgaukitės laisve tiesiai per spausdintuvo ekraną spausdinti iš ir nuskaityti į internetą. Naudodami patobulintą programėlę „PIXMA Cloud Link“ galite visai nenaudodami kompiuterio per kelias sekundes spausdinti nuotraukas iš „Facebook“, „Twitter“ paskyrų ir internetinių albumų, spausdinti ar nuskaityti dokumentus į tokias debesijos paslaugas kaip „Google Drive“, „OneDrive“ ir „Dropbox“ ir netgi pridėti ir siųsti nuskaitytus failus ar atvaizdus tiesiogiai el. paštu.*

Parengtas naudoti su išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais


Jūs mokate naudotis išmaniuoju telefonu – šis spausdintuvas taip pat. Tereikia atsisiųsti jūsų išmaniajam telefonui ar planšetiniam kompiuteriui skirtą „Canon“ programėlę „PIXMA Printing Solutions“. Naudodami šią programėlę galite tiesiogiai prisijungti prie debesijos paslaugų. Negana to, galite per „Wi-Fi“ ar laidinį interneto ryšį tikrinti spausdintuvo būklę, fiksuotą ar esamąjį rašalų lygį. Galiausiai, mobiliojo ryšio priemonių įvairovę dar papildo galimybė naudoti „Apple AirPrint“ ir „Google Cloud Print“.

Jokių pastangų nereikalaujantis valdymas prilietimu


Pajuskite aukštos klasės prisilietimą. Pirštų galiukais įrenginys valdomas paprastai ir intuityviai. Didelis 8,8 cm spalvinis jutiklinis ekranas leidžia greitai ir paprastai naršyti meniu, pasirinkti funkcijas, peržiūrėti atvaizdus ir naudoti debesijos paslaugas.

Sumažinkite rašalo išlaidas


Atsipalaiduokite ir taupykite. Kadangi įrenginys naudoja atskiras rašalo kasetes, jums tereikia keisti pasibaigusios spalvos kasetę. Be to, naudodami pasirinktinai įsigyjamas XL rašalo kasetes galite atspausdinti daugiau puslapių už tą pačią kainą.

Kūrybingi žaidimai


Atskleiskite savo kūrybiškumą žaismingai naudodami „Easy Photo Print+“ (pasiekiamą per programėlę „PIXMA Printing Solutions“). Naudodami šią žiniatinklio paslaugą galite paprastai kurti ir spausdinti atvirutes, nuotraukų koliažus ir daug kitų dokumentų tipų naudodami atvaizdus iš savo planšetinio kompiuterio, stalinio kompiuterio ar debesijos paslaugų.

Sukurtas būti įvairiapusiškas


Sutaupykite popieriaus ir kurkite profesionalius dvipusius dokumentus naudodami dvipusio spausdinimo funkciją. Šis spausdintuvas naudoja 2 popieriaus dėklus, tad gali tuo pat metu apdoroti foto ir paprastą popierių, o taip pat jis suteikia galimybę kurti ir spausdinti etiketes tiesiai ant tam pritaikytų diskų (CD / DVD / BD).

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon PIXMA MG7550“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Only change the ink which runs out

Keiskite tik pasibaigusią rašalinę

Optional high yield inks

Pasirinktinai įsigyjamas didelio našumo rašalas

Use and share wirelessly

Dalykitės naudodamiesi belaidžiu ryšiu

Print from and scan to the cloud

Spausdinimas iš ir nuskaitymas į debesijos serverius*

Tablet and smartphone ready

Parengtas naudoti su planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais

Easy to use touch panel

Paprastas naudoti jutiklinis skydelis

Large touch screen display

Didelis jutiklinis ekranas

PIXMA-Touch-Print

Sparčiai prijungiamas naudojant NFC

 • Daugiafunkcis spausdintuvas PIXMA MG7550
 • Rašalo kasečių parengimas
 • Maitinimo laidas
 • Sąrankos CD (CD skirtas tik operacinei sistemai „Windows“ – „Mac“ tvarkykles galima atsisiųsti internetu)
 • Spausdinimo ant kompaktinių diskų dėklas
 • Naudotojo vadovai ir kiti dokumentai