PIXMA printers make it easy to connect and print wirelessly using multiple devices.
alt text goes here

Lengvas
prijungimas

PIXMA spausdintuvus lengva prijungti ir belaidžiu būdu spausdinti iš įvairių įrenginių.

Išmanus būdas spausdinti ir nuskaityti

Atraskite, kaip lengva spausdinti ir nuskaityti belaidžiu būdu, naudojant savo „iOS“ ar „Android“ išmaniuosius įrenginius ir nemokamą programėlę „Canon PRINT“.

Atsisiųskite iš „App Store“
Atsisiųskite iš „Google play“

Pažiūrėkite, kiek mažai veiksmų tereikia jūsų spausdintuvui įrengti

Set up/register up to 10 printers using the Canon PRINT app and share them among multiple users

Naudodami programėlę „Canon PRINT“ galite greitai įdiegti ir užregistruoti iki 10 spausdintuvų ir lengvai jais dalytis su keliais kitais naudotojais.

Žiūrėti vaizdo įrašą

Pamatykite, kaip paprasta prisijungti ir spausdinti iš išmaniųjų įrenginių

Easy to use a PIXMA printer to print documents and photos from their mobile devices

Su PIXMA spausdintuvu kiekvienas galės lengvai išspausdinti dokumentus ir nuotraukas iš savo mobiliųjų įrenginių per paprastą belaidį ryšį.

Žiūrėti vaizdo įrašą

Pamatykite, kaip akimirksniu pasidaryti PDF ekrano kopiją

Easy using the Smartphone Capture and Copy function in the Canon PRINT app

Naudodami programėlės „Canon PRINT“ funkcijas „Smartphone Capture“ ir „Copy“, galėsite lengvai nuskaityti dokumentus savo išmaniojo telefono fotoaparatu.

Žiūrėti vaizdo įrašą

Užsiregistruokite ir prisijunkite su savo spausdintuvu per „Bluetooth®“

Connect quickly to your smart device using the Canon PRINT app

Naudodami PIXMA spausdintuvus su „Bluetooth®“ technologija galite greitai ir prisijungti prie išmaniojo įrenginio su programėle „Canon PRINT“.

Žiūrėti vaizdo įrašą

Pamatykite, kaip veikia greitas belaidis nuskaitymas

Scanning from PIXMA to mobile device or cloud services is a breeze using the Canon PRINT app

Lengvas ir patogus nuskaitymas iš PIXMA į mobilųjį įrenginį ar debesijos paslaugas su programėle „Canon PRINT“. Tiesiog prisijunkite, pasirinkite ir nuskaitykite.

Žiūrėti vaizdo įrašą

Pažiūrėkite, kaip spausdinti naudojantis populiariomis programėlėmis

Print favorite stories from social media sites in seconds with PIXMA Cloud link

Per kelias sekundes išspausdinkite patikusias istorijas iš socialinių tinklų, pvz., „Instagram“ ar „Facebook“, tiesiai iš spausdintuvo ekrano su „PiXMA Cloud“ saitu.

Žiūrėti vaizdo įrašą

Paprastas spausdinimas ir nuskaitymas naudojantis debesija

Laisvai spausdinkite ir nuskaitykite naudodamiesi populiariausiomis debesijos paslaugomis** – tiesiai iš spausdintuvo arba naudodamiesi išmaniuoju įrenginiu per programėlę „Canon PRINT“ – ir be kompiuterio.

Greitas išmanusis spausdinimas

Naudodamiesi „Apple AirPrint“, „Mopria“ (sistemai „Android“) ir „Windows 10 Mobile“, galėsite spausdinti belaidžiu būdu iš savo įrenginio be jokių papildomų programėlių.

Instantly print wirelessly to your smart device - without downloading any apps

Dalykitės nuotraukomis kitaip

„Canon“ „Message in Print“ programėlė – tai kūrybiškas būdas dalytis nuotraukomis ir netikėtomis asmeninėmis žinutėmis. Integruokite į spausdintą pranešimą nematomą informaciją arba duomenis, pvz., vaizdo įrašus, muziką ar tekstą.

Atsisiųskite iš „App Store“
Atsisiųskite iš „Google play“

Canon’s Message in Print iPhone app is a creative way

Palaikymas

*Su „Bluetooth®“ technologija (spausdinti ir nuskaityti per „Bluetooth“ galima tik naudojant „Android“ įrenginius). „Bluetooth“ ryšiu veikiančios funkcijos ir „Canon PRINT Inkjet“ / „SELPHY“ gali veikti ne visuose „Android“ išmaniuosiuose telefonuose. „Bluetooth®“ žodžio ženklas ir logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth SIG, Inc.“ ir visus tokius ženklus „Canon Inc.“ naudoja pagal licenciją. Kiti prekių ženklai ir prekių pavadinimai priklauso jų atitinkamiems savininkams.

**Nuskaitymas į debesijos serverį įmanomas tik naudojant originalų „Canon“ rašalą.

***Reikalingas interneto ryšys ir programėlė „Message In Print“, kurią nuo 2017 m. spalio mėn. vidurio galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“. Suderinama su „iPhone 6“ ir naujesniais įrenginiais, kuriuose veikia iOS 9.0 arba naujesnė operacinės sistemos versija. Jūsų įrenginys turi būti prijungtas prie veikiančio tinklo, turinčio belaidžio ryšio galimybę. Originalų turinį reikia sukurti naudojant programėlę / paslaugą „Message In Print“, tada reikia jį išspausdinti suderinamu „Canon“ spausdintuvu, kuris išleistas ne anksčiau kaip 2009 m. rugpjūčio mėn., ir pateikti jį pranešimo gavėjui, kuris turinį peržiūri per suderinamą programėlę „Message In Print“ savo suderinamame įrenginyje. Tinkamas popieriaus formatas yra tik 4” x 6” ir kvadratinis 5” x 5”, tinkami laikmenų tipai tik šie: originalus „Canon“ blizgus fotopopierius, pusiau blizgus fotopopierius, žvilgus fotopopierius ir matinis fotopopierius. Gali būti tam tikrų išimčių.