Hero image
alt text goes here

PROFESIONALŲ KLASĖS
EKRANAI

„Canon“ 4K profesionalūs informaciniai ekranai pasižymi plačia spalvų gama ir dideliu dinaminiu diapazonu, todėl puikiai tinka vaizdo transliacijoms ir kino produkcijai.

Išskirtinė kokybė

Dėl unikalios „Canon“ patirties vaizdo atkūrimo ir pažangiųjų vaizdo technologijų srityje, nuosekliai užtikrinamas spalvų atkūrimas ir aukštos raiškos 4K vaizdai.

DP-V2421

DP-V2421

Itin šviesus 24 colių 4K HDR informacinis ekranas su 12G-SDI ir plačiomis 4K funkcijomis.

DP-V2421

Visas asortimentas

Exceptional 4K capability

Išskirtiniai 4K pajėgumai

Šie ekranai pasižymi dideliu skaisčiu, giliu juodumu, tiksliai atkuriamomis spalvomis ir plačiomis aukšto dinaminio diapazono (HDR) palaikymo funkcijomis, kurios tobulai tinka 4K UHD transliacijoms ir kino produkcijai.

HDR ir plačios spalvų gamos palaikymas

Didelio dinaminio diapazono EOTF (PQ ir „Hybrid Log-Gamma“) palaikymas bei plati spalvų gama, pvz., ITU-R BT.2020 ir DCI-P3, idealiai tinka įvairiausiems 4K produkcijos srautams.

HDR and wide colour gamut support

Natūralių spalvų atkūrimas

„Canon“ novatoriškas didelio bitų gylio vaizdo apdorojimo modulis ir foninio apšvietimo valdymo sistema su IPS skydu padeda užtikrinti tiksliai atkuriamas ir vienodo šviesumo spalvas visame ekrane bei platų žiūrėjimo kampą.

Faithful colour reproduction

Paprastas naudojimas ir plačios ryšio galimybės

Integruotas valdymo skydas su pakopiniu ratuku ir priskiriamų funkcijų mygtukais užtikrina paprastą valdymą, o plačios ryšio galimybės suteikia galimybę sklandžiai integruoti prietaisą į esamus gaminių rinkinius.

Simple operation and wide connectivity

Susiję gaminiai

  • Canon
  • K profesionalų klasės ekranai