Optical excellence for 4K filming
alt text goes here

Optinis
tobulumas
4K raiškai

Filmuojant 4K raiška būtinas išskirtinis vaizdo ryškumas, todėl vaizdo kameroje XF405/XF400 „Canon“ įrengė aukščiausios kokybės 15 k. optinį artinimą, kuris ypač aukštą raišką gali užtikrinti net prietemoje.

Platus, galingas artinimas

Dėl ypač plataus 25,5 mm kampo ir 15 k. optinio priartinimo, XF405/XF400 gali filmuoti sudėtingiausioje aplinkoje. Naudojant 4K jutiklį „Full HD“ režimu, priartinti galima dar daugiau – iki 30 k. išplėstinio artinimo – ir tobulai užfiksuoti toli esančias detales.

canon_xf405_wide_zoom_diagram
XF405_1_advanced_zoom_FHD

Geriau išnaudokite bet kokią situaciją

Pamatykite, kaip puikiai 15 k. artinimas gali veikti didelių reikalavimų 4K filmavimo aplinkoje, ir išnaudokite dar didesnes galimybes „Full HD“ raiška.

Žiūrėti vaizdo įrašą

Ypač sklandus 5 ašių vaizdo stabilizavimas

Ramiai filmuokite žinodami, kad XF405/XF400 naudojamas puikus „Canon“ 5 ašių vaizdo stabilizavimas, padedantis filmuoti judant ar laikant vaizdo kamerą rankose.

canon_xf405_wide_zoom_diagram

Dar niekad nebuvo taip lengva filmuoti laikant vaizdo kamerą rankose

Pamatykite, kaip sklandžiai veikia 5 ašių stabilizavimas judant.

Žiūrėti vaizdo įrašą

Built-in ND filters

Integruoti ND filtrai

XF405/XF400 puikiai veikia bet kokioje šviesoje. Palietus vieną mygtuką, ND filtrai(ND 1/4, ND 1/16 ir ND 1/64) užtikrina ekspozicijos valdymą ryškioje šviesoje arba kai reikia plačios diafragmos.

Žiūrėti vaizdo įrašą

Gražūs paryškinimai su 9 menčių vyzdine diagrama

Objektyvas turi 9 menčių vyzdinę diagramą, todėl nesufokusuotas foninis „bokeh“ yra gražesnis ir apskritas su dvigubai daugiau šviesos spindulių, palyginti su lyginio menčių skaičiaus vyzdine diagrama.

XF405_4_9-blade
canon_xf405_lens_diagram