point and shoot photography

Kasdieniai fotoaparatai

„Canon“ turi jums tinkamiausią fotoaparatą, kurį užtenka tik nukreipti ir paspausti mygtuką – jis plonas, stilingas ir pakankamai mažas, kad tilptų kišenėje arba rankinėje.

Įspūdį paliekantys stilingi kompaktiniai fotoaparatai

Atskleiskite savo stilių IXUS kompaktiniu fotoaparatu. Plonų ir stilingų „IXUS“ kompaktinių fotoaparatų dizainas atitiks jūsų stilių, o funkcijos – gyvenimo būdą.

stylish photography

Aukštos kokybės optinis priartinimas su išmaniuoju vaizdo stabilizatoriumi

Su optinio artinimo funkcija galėsite fotografuoti įspūdingas toli esančių objektų detales. Adaptyvusis pažangus vaizdo stabilizatorius užtikrina ryškias nuotraukas ir stabilius filmus.

Lengvas bendrinimas ir nuotolinis fotografavimas su „Wi-Fi“

Su „Wi-Fi“ ir dinaminiu NFC galite prisijungti prie suderinamų išmaniųjų įrenginių ir bendrinti turinį arba įkelti savo kūrinius į socialinius tinklus tiesiai iš fotoaparato. Naudodami programėlę „Canon Camera Connect“, nuotoliniu būdu belaidžiu ryšiu valdykite fotoaparatą per išmanųjį telefoną.

Kompaktiniai „Wi-Fi“ fotoaparatai

sharing photography

Fotografuokite ir kurkite paprasčiau nei kada nors anksčiau

Funkcija „Smart Auto“ automatiškai parenka tobulas nuostatas bet kokiai fotografavimo aplinkai. Atskleiskite savo kūrybiškumą su meniškais ir smagiais kūrybiniais režimais.

miniature effect

„Miniature Effect“ (miniatiūros efektas)

Režimas „Creative Shot“

Naudodami kūrybinio fotografavimo režimą galite būti originalūs be jokių pastangų – juo automatiškai padaromi penki papildomi meniški ir netikėti jūsų nuotraukos variantai.

mill photography

#FreeYourStory

Būkite drąsūs. Būkite išraiškingi. Būkite originalūs. Parodykite gyvenimą pro savo objektyvą. Tai gali būti nuotrauka, spauda ar juosta – norime pamatyti unikalų jūsų užfiksuotą jūsų požiūrį į pasaulį.

Sužinokite daugiau

Free Your Story Canon PowerShot G7 X Mark III

Ne visos funkcijos yra visuose fotoaparatuose.