Canon wi-fi compact cameras

„Wi-Fi“ kompaktiniai fotoaparatai

Visada likite prisijungę, naudodami „Wi-Fi“ kompaktinius fotoaparatus. Vienu bakstelėjimu įkelkite, spausdinkite ir kurkite atsargines nuotraukų kopijas išmaniuosiuose įrenginiuose.

Connect camera with smarphone

Prisijunkite prie išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių

Sujunkite savo „Wi-Fi“ fotoaparatą su išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais per programėlę „Canon Camera Connect“. Iškart įkelkite nuotraukas arba įrašykite jas mobiliajame įrenginyje, naudodami „Wi-Fi“ mygtuką, kuriuo greitai pasiekiamos fotoaparato „Wi-Fi“ funkcijos.

Žiūrėti vaizdo įrašą

Sužinokite daugiau apie programėlę „Canon Camera Connect“

Likite prisijungę su „Bluetooth®“

Lengvai įjunkite visavertį „Wi-Fi“ ryšį, naudodami mažai energijos eikvojančią „Bluetooth®“ technologiją, kuri palaiko nuolatinį ryšį tarp jūsų „Bluetooth“ palaikančio „Wi-Fi“ fotoaparato ir suderinamų išmaniųjų įrenginių**.

Camera connection with Bluetooth

Lengvai kontroliuokite ir žiūrėkite vaizdus nuotoliniu būdu

Pakoreguokite užraktą, optinį artinimą ir blykstę ir matykite vaizdą tiesiogiai savo išmaniajame telefone. Užfiksuokite nuostabius gamtos vaizdus arba asmenukes per programėlę „Canon Camera Connect“ naudodami belaidžio nuotolinio fotografavimo funkciją.

Wireless remoote shooting

Užmegzkite ryšį su pasauliu

Perkelkite naujausius nuotykius vienu NFC fotoaparato bakstelėjimu į jungčių stotelę „CS100“. Tada peržiūrėkite „Full HD“ kokybės nuotraukas ir vaizdo įrašus savo televizoriuje ir dalykitės jais su draugais internetu.

Sužinokite daugiau apie „Canon“ jungčių stotelę „CS100“

Connect station CS100

Prijunkite ir išspausdinkite

Taip pat galima belaidžiu būdu spausdinti iš jungčių stotelės arba perkelti vaizdus belaidžiu būdu iš fotoaparato į suderinamus spausdintuvus.

Print images

Naudodami mobilųjį su GPS funkcija pažymėkite nuotraukas geografinėmis gairėmis.

Naudokite GPS funkciją turinčius išmaniuosius įrenginius ir pažymėkite jūsų fotoaparatu padarytas nuotraukas geografine žyma, kad nepamirštumėte įsimintinų vietų. Programėlė „Camera Connect“ užregistruoja jūsų vietą ir sinchronizuoja duomenis su fotoaparatu, kad integruotų vietos duomenis į kiekvieną vaizdo failą.

Geotag images

Tiesioginio bendrinimo internetu, vaizdų sinchronizavimo ir siuntimo per serverį funkcijoms reikia „image.canon“ paskyros. Kai kuriose šalyse ir regionuose „image.canon“ gali būti neprieinama. Išsamesnės informacijos rasite puslapyje www.canon-europe.com/cig.

Prijungimo prie „Wi-Fi“ galimybės ir funkcijos priklauso nuo modelio bei regiono. „iPad“, „iPhone“ ir „iPod touch“ yra „Apple Inc.“ prekių ženklai, registruoti JAV ir kitose šalyse. „YouTube“, „Android“ ir „Google Drive“ yra „Google Inc.“ registruotieji prekių ženklai

„Facebook“ ir „F“ logotipas yra registruotieji „Facebook Inc.“ prekių ženklai. „Twitter“ yra registruotasis „Twitter Inc.“ prekės ženklas.
FLICKR yra „Yahoo! Inc.“ registruotasis prekės ženklas.

„Bluetooth®“ žodžio ženklas ir logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth SIG, Inc.“ ir visus tokius ženklus „Canon Inc.“ naudoja pagal licenciją. Kiti prekių ženklai ir prekių pavadinimai priklauso jų atitinkamiems savininkams.

**Reikalingas išmanusis įrenginys, turintis „Bluetooth“ 4.0 (arba naujesnę) versiją. Taip pat reikalingas išmanusis įrenginys, kuriame būtų naudojama operacinė sistema iOS 8.4 (arba naujesnė) arba „Android 5.0“ (arba naujesnė)