Hero Image
Blank-Rect Image

Speedlite EL-100

Naudojant pasukamą ir šviesą atmušančią blykstę galima paprastai papildyti savo nuotraukas šviesa ir gauti universalų ir kūrybišką apšvietimą natūraliems rezultatams patalpose.

Pirkti dabar

Dabar kaip niekad lengva su blykste kurti puikiai atrodančias nuotraukas

Sukurkite natūralią atmosferą ir pojūtį, atmušdami blykstės šviesą nuo sienų ir lubų arba nuotoliniu būdu paleisdami Speedlite EL-100 atskirai nuo fotoaparato. Visos techninės subtilybės lengvai sutvarkomos automatiniu režimu, kad galėtumėte naudoti blykstę gražesnėms renginių, šeimos ir draugų nuotraukoms.

Sužinokite daugiau

Canon Speedlite EL-100

Lengvas fotografavimas su blykste

Lengvai apšvieskite objektą fotografuodami patalpose ir lauke – naudokite Speedlite EL-100 blykstę, kuri yra galingesnė už įmontuotą blykstę ir režimų ratuku yra paprastai nustatoma ir valdoma. Galimybė atmušti šviesą horizontaliai ir vertikaliai suteikia šviesesnį, bet malonesnį apšvietimą patalpose ir leidžia kūrybiškiau žaisti su šviesa.

Canon Speedlite EL-100 mode dial in use

Kūrybiškumas

Jei jau esate pasiryžę žaisti su apšvietimu, Speedlite EL-100 turi jums puikių funkcijų. Pavyzdžiui, stroboskopinė blykstė skirta objektui greitais pliūpsniais užfiksuoti, o antros užsklandos sinchronizavimo režimas greičio pojūčiui akcentuoti – abi šios funkcijos puikiai tinka judantiems objektams fotografuoti.

Kompaktiška ir galinga

AA baterijomis maitinama ir sverianti vos 190 g blykstė Speedlite EL-100 yra kompaktiška ir pakankamai lengva, kad ją būtų patogu naudoti šeimos šventėse ir renginiuose ir gauti puikius rezultatus. 26 orientacinio skaičiaus blykstę su mechaninio artinimo galvute galima koreguoti, kad šviesa sklistų kuo geriau.

Canon Speedlite EL-100 packed into a floral bag

Belaidis kūrybinis apšvietimas

Norėdami labiau trimačio apšvietimo, naudokite Speedlite EL-100 kaip optinį belaidį siųstuvą nuotolinėms blykstės iš skirtingų vietų paleisti arba naudokite blykstę atskirai nuo fotoaparato, kaip optinį imtuvą, valdomą iš suderinamų EOS fotoaparatų korpusų.

Photo of little girl shot using the Canon Speedlite EL-100 wirelessly.

„Canon“ siekia, kad iki 2050 m. jų verslo veikloje išmetamas CO2 kiekis būtų lygus nuliui

Tai pasieksime vidutiniškai 3 % per metus pagerindami vienam produktui per CO2 gyvavimo ciklą išmetamųjų teršalų kiekio mažinimo indeksą. Tai reikštų, kad iki 2030 m. CO2 lygis nuo 2008 m. sumažėtų 50 %. Mes pripažįstame, kad tai atitinka Paryžiaus susitarime nurodytą mažinimo lygį.

Mes ir toliau atliksime tikslines apžvalgas iš ilgalaikės perspektyvos, kurios yra būdas prisidėti prie mažo anglies dioksido kiekio technologijų visuomenėje kūrimo.

Sužinokite daugiau

Techniniai duomenys

Automatinis režimas

Paprastam fotografavimui su blykste

Orientacinis skaičius 26 (ISO 100, m)

Daug galios

Blykstė „Bounce“

Koregavimas vertikaliai ir horizontaliai

Optinis siųstuvas / imtuvas

Atskirai nuo fotoaparato naudojamai blykstei

Svoris

190 g

Žiūrėti visą specifikaciją

Specification-Icons - Header Image
What's In The Box

Dėžės turinys

„Speedlite EL-100“

Minkštas dėklas

Ministovas

Naudotojo vadovas

Jus taip pat gali dominti...