Canon Developer Programme

„Canon Developer Programme“

Naujausioje „Canon“ kūrėjų palaikymo svetainėje yra daugybė naudingų išteklių programinės įrangos kūrėjų bendruomenei verslo sprendimų ir skaitmeninio vaizdo atkūrimo srityje.

Susipažinkite su „Developer Programme“ žiniatinklio puslapiu

Parama programinės įrangos kūrėjams

„Canon“ turi sėkmingos patirties kuriant unikalią ir visiškai integruotą programinę įrangą įvairiausiems klientams, produktams ir sprendimams. Dabar programuotojų bendruomenė turi vietą, kurioje gali susipažinti su visais galimais ištekliais ir paversti savo kūrybines idėjas tikrove. „Canon Developer Programme“ – tai įdomus būdas trečiosioms įmonėms ir programėlių ar programų kūrėjams dirbti su „Canon“ technologijomis ir kurti pridėtinės vertės sprendimus sudėtingų reikalavimų turintiems klientams.

Būdami registruotuoju kūrėju galėsite pasiūlyti savo klientams daugybę specialių papildomų funkcijų ir adaptacijų, skirtų „Canon“ verslo ir technologijų produktams. Integruokite „Canon“ produktus į specifinius klientų darbo srautus naudodami SDK ir API, kad sukurtumėte novatoriškus sprendimus ir išplėstumėte „Canon“ ekosistemą.

Image

Pranašumai

Visiškas kūrėjų palaikymas

Glaudžiai bendradarbiaukite su „Canon“, kad naudodamiesi „Canon“ kūrėjų portalu rastumėte unikalių sprendimų klientų poreikiams patenkinti. Ištekliai apima palaikymą ir tiesioginę pagalbą, taip pat DUK ir techninius biuletenius.

Platus sprendimų pasirinkimas

„Canon“ SDK, API informacija ir daugybė kitų išteklių, kuriuos gali atsisiųsti registruoti kūrėjai, kad sukurtų specialius ir novatoriškus sprendimus įvairiausiems „Canon“ produktams ir programinei įrangai.

Optimizuokite klientų darbo procesus

Prisijunkite prie novatoriškos bendruomenės ir tapkite svarbia mūsų klientams skirtos augančios „Canon“ ekosistemos dalimi.

Image

Sužinokite daugiau ir prisijunkite prie programos

SUŽINOKITE DAUGIAU