Canon 10x30 IS II

10x30 IS II

Nešiojami 10 k. didinantys žiūronai su vaizdo stabilizatoriumi – puikiai tinka kelionėms, paukščių stebėjimui ir sporto renginiams

Pranašumai

  • Atsidurkite 10 k. arčiau tolimų objektų kad ir kur būtumėte
  • Itin stabilus vaizdas naudojant galingą optinį vaizdo stabilizatorių
  • „Canon“ tikslioji optinė įranga užtikrina didelę vaizdo raišką ir tikslų spalvų atkūrimą
  • Gerai subalansuotas, guma sutvirtintas dizainas užtikrina patvarumą ir patogumą
  • Puikiai tinka paukščių stebėjimui, kelionėms ir sporto renginiams
10x30 IS II Lifestyle

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon 10x30 IS II

Atsidurkite 10 k. arčiau tolimų objektų kad ir kur būtumėte


Kompaktiški, lengvi ir praktiški žiūronai, ryškiai ir aiškiai 10 k. priartinantys jus prie tolimų objektų. Juos paprasta neštis bet kur, tad jie puikiai tinka kelionėms, paukščių stebėjimui ir įvairiems sporto renginiams.

Itin stabilus vaizdas naudojant galingą optinį vaizdo stabilizatorių


Galingas optinis vaizdo stabilizatorius sparčiai ir tiksliai kompensuoja įvairaus pobūdžio drebėjimą ir judėjimą. Jis pakoreguoja netgi drebėjimą, kuris atsiranda apžvelgiant panoraminį vaizdą, kai sekate savo objektą ar stebite jį iš judančios transporto priemonės. Dėl žymiai sumažinto energijos suvartojimo vieno baterijų rinkinio pakanka naudoti žiūronus 9 valandas be pertraukos*.

„Canon“ tikslioji optinė įranga užtikrina puikų didelės raiškos vaizdą


Padedant „Canon“ tiksliajai optinei įrangai galite mėgautis puikia vaizdo kokybe, didele raiška ir nedideliu iškraipymų laipsniu. Ši optinė įranga naudoja „Super Spectra“ dangą, kuri naudojama ir žymiuosiuose „Canon“ EF objektyvuose, – ji užtikrina ryškų, kontrastingą vaizdą ir tikslų spalvų atkūrimą bei pašalina nepageidaujamus vidinius atspindžius, dėl kurių vaizdas gali dvejintis ar blyksėti.

Nuostabus regos laukas per visą aprėptį


Lauko plokštinimo optinės įrangos ir Porro II prizmės dizaino dėka galite mėgautis nuostabiu regos lauku su aiškiu, lygiu ir mažai iškraipytu vaizdu per visą jo aprėptį. Stebėkite visą regos lauką patogiai dėka 14,5 mm atstumo iki akies, kuris puikiai tinka nešiojantiems akinius.

Sukurti galvojant apie paprastą naudojimą, tvirtumą ir patogumą


Šie žiūronai turi aukščiausios klasės rankeną ir patogiai, subalansuotai žiūrėti leidžiančius didelius guminius okuliarų gaubtus, patogioje vietoje įtaisytas vaizdo stabilizatoriaus mygtukas ir sklandžiai veikiantis fokusavimo reguliavimo žiedas suteikia galimybę paprastai valdyti vaizdą bet kurios rankos pirštais, o mažai šviesos atspindinti korpuso išorė ir mažai blizgi jo priekinė dalis padeda neišgąsdinti paukščių ir kitų laukinių gyvūnų.

* Išbandyta remiantis „Canon“ standartais, išsamiau žr. specifikacijose

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon 10x30 IS II“, jo funkcijas ir pajėgumus.