Canon 15x50 IS All Weather

15x50 IS All Weather

Aukštos kokybės bet kokioms oro sąlygoms pritaikyti 15 k. didinantys žiūronai su „Canon“ tiksliąja optine įranga ir optiniu vaizdo stabilizatoriumi leis itin ryškiai, stabiliai ir patogiai stebėti aplinką esant prastoms oro sąlygoms ar jūroje.

Pranašumai

  • Atsidurkite 15 k. arčiau išlaikydami aukščiausią „Canon“ vaizdo kokybę
  • Sukurti taip, kad ištvertų prastas oro sąlygas
  • Itin stabilus regos laukas ir galingas didinimas
  • Nuostabiame, plačiame regos lauke savo objektą pastebėsite be jokių sunkumų
  • Patogus ir tvirtas korpusas

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon 15x50 IS All Weather

Atsidurkite 15 k. arčiau išlaikydami aukščiausią „Canon“ vaizdo kokybę


Aukščiausios kokybės, galingi, 15 k. didinantys žiūronai su „Canon“ tiksliąja optine įranga – itin mažos dispersijos (UD) objektyvo elementu, sumažinančiu spalvų iškraipymus, ir „Super Spectra“ objektyvo danga, kuri užtikrina ryškų, kontrastingą vaizdą ir tikslų spalvų atkūrimą.

Sukurti taip, kad ištvertų prastas oro sąlygas


Mėgaukitės puikiu vaizdu esant prastoms oro sąlygoms – šių žiūronų atsparumas klimatui atitinka specifikaciją JIS 4. Tvirtas jų korpusas padengtas guma, tad šie žiūronai atlaikys pačias nepalankiausias sąlygas ir puikiai tiks naudoti sudėtingose situacijose.

Itin stabilus regos laukas ir galingas didinimas


Mėgaukitės stulbinančiai stabiliu vaizdu padedant „Canon“ vaizdo stabilizatoriaus (IS) technologijai, kuri kompensuoja įvairaus pobūdžio drebėjimą ir judėjimą žiūrint nuo rankos ar iš judančių sausumos ar vandens transporto priemonių. Šie šviesaus vaizdo žiūronai pasižymi didelio 50 mm skersmens priekine optika, sukuriančia šviesų regos lauką.

Nuostabiame, plačiame regos lauke savo objektą pastebėsite be jokių sunkumų


Stebėkite savo objektą be sunkumų ir mėgaukitės nuostabiu 61° matomo pločio regos lauku, kuris visa savo apimtimi bus aiškus, lygus ir be iškraipymų, padedant Porro II prizmei ir dubletiniam lauko plokštinimo elementui.

Tvirti, bet paprasti ir patogūs


Šie žiūronai sukurti patogiai naudoti ilgą laiką net ir nešiojant akinius nuo saulės ar receptinius akinius – tai leidžia reguliuojami okuliarai su 15,0 mm atstumu iki akies, apribojančiu „tunelio efektą“.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon 15x50 IS All Weather“, jo funkcijas ir pajėgumus.