Canon ME200S-SH

ME200S-SH

Kompaktiška ir lengva, išskirtinai prisitaikanti vaizdo kamera su 35 mm „super“ jutiklio „Dual Pixel CMOS AF“ stulbinamiems iki 50 P / 59,94 P „Full HD“ raiškos vaizdo įrašams su neįtikėtinu 12 sustojimų dinaminiu diapazonu, prilygstančiu iki ISO 204 800.

Pranašumai

  • Aukštos kokybės „Full HD“ turinys
  • Puikiai veikia prietemoje
  • Pažangus automatinis fokusavimas ir vaizdo valdikliai
  • Lengvas nuotolinis nustatymas ir įdiegimas
  • Lanksti sąranka

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon ME200S-SH

Aukštos kokybės raiškusis turinys


Modelyje „ME200S-SH“ naudojamas 8,29 Mp 35 mm „super“ CMOS jutiklis ir jis gali sukurti profesionalų „Full HD“ 1080 p / 1080 i / 720 p vaizdą, kurį galima įrašyti į išorinį įrašymo įrenginį su iki 12 sustojimų dinaminiu diapazonu „Canon Log“ arba „Wide DR“ režimu. Dėl sumažinto judesio išsiliejimo ir su iki 50 P / 59,94 P kadrų dažnio palaikymu galima filmuoti sulėtintą vaizdą.

Puikiai veikia prietemoje


„ME200S-SH“ puikiai tinka įvairiausioms transliacijoms, netgi filmuojant prietemoje ir nuotoliniu būdu esant ypač prastam apšvietimui, nes šis modelis atitinka iki 204 800 ISO. Jis taip pat gali užfiksuoti spalvų infraraudonuosius spindulius, kuriems panaudojamas mygtuku įjungiamas sutraukiamas infraraudonųjų spindulių filtras.

Pažangus automatinis fokusavimas ir vaizdo valdikliai


„ME200S-SH“ turi „Dual Pixel CMOS“ automatinio fokusavimo funkciją, todėl su suderinamais EF objektyvais gali naudoti tęstinį AF. Ši jutiklinė fazės aptikimo technologija yra skirta sklandžiam aukšto našumo nuolatiniam fokusavimui. Tai unikali „Canon“ sukurta technologija, padedanti maksimaliai išnaudoti kūrybines galimybes, kurios atsiranda dėl sparčiai veikiančių objektyvų ir mažo lauko gylio. Elektroniniu būdu valdomi ND filtrai taip pat suteikia daugiau galimybių vaizdui kontroliuoti, o įvairius pasirenkamus vaizdo nustatymus galima įrašyti ir panaudoti vėliau.

Lengvas nuotolinis nustatymas ir įdiegimas


Mažame, kompaktiškame ir lengvame modelyje „ME200S-SH“ įrengta daug įvairių jungčių – jungtis monitoriui, išvestis išoriniam rašytuvui ir nuotoliniam valdikliui, įskaitant HDMI išvestį, „Genlock“ ir du 3G/HD-SDI terminalus. Nuotolinis valdymas galimas per du lizdus, įskaitant 2,5 mm lizdą ir RS-422 terminalą „Canon“ nuotoliniam valdikliui RC-V100*.

Lanksti sąranka


Ant modelio „ME200S-SH“ su EF objektyvo pagrindu su „Cinema Lock“ galima montuoti daugelį suderinamų EF / EF-S objektyvų iš plataus „Canon“ asortimento, įkaitant priartinančius, fiksuoto židinio nuotolio ir rinktinius „Canon Servo“ objektyvus** (su 12 kontaktų sąsaja), kad turėtumėte daugiau kontrolės ir kūrybingo filmavimo galimybių.

Automatinio filmavimo parinktys


ME200S-SH lengva parengti ir naudoti, be to yra daugybė automatinių režimų, pvz., užrakto pirmenybės (Tv), diafragmos pirmenybės (Av) ir automatinio stiprinimo valdymo (AGC),*** taip pat automatinis baltos spalvos balansas ir vieno kadro AF. Svarbiausia, kad prireikus bet kada galima perjungti neautomatinį valdymą ir kūrybiškai valdyti vaizdo kameros nuostatas.

Paprastas „Chroma“ klavišas


„ME200S-SH“ vaizdo kameroje palengvintas „Chroma“ klavišo veikimas, todėl tai tapo puikia priemone naujienoms, pristatymams ir netgi specialiesiems nepriklausomų kino filmų efektams kurti.***

* Su „Canon“ protokolu, gali reikėti techninio atjauninimo.
** Suderinamų objektyvų sąrašas dar bus patvirtintas.
*** Tam tikroms funkcijoms gali reikėti aparatinės įrangos atnaujinimo

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon ME200S-SH“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Full HD movies

„Full HD“ vaizdo įrašai

Oversampling

Diskretizavimo perviršio HD apdorojimas ryškesniems vaizdams

Dual pixel CMOS AF

Sklandus nepertraukiamas AF filmuojant

Wide DR Gamma

Fiksuokite detales ir paryškintose srityse, ir šešėlyje

DIGIC DV4

DIGIC apdorojimo galia