Canon ME20F-SH

Filmuokite ir dieną, ir naktį

Atraskite naujas meninio filmavimo galimybes! Novatoriška ME20F-SH viso kadro „Full HD“ vaizdo kamera puikiai veikia itin silpnoje šviesoje ir pasižymi neįtikėtino, virš 4 milijonų ISO, jautrumo infraraudonaisiais pajėgumais.

0%

  Pristatome ME20F-SH

  Žiūrėkite, kaip veikia ME20F-SH

  Nufilmuokite spalvas ir prietemą taip, kaip dar niekad anksčiau

  ME20F-SH

  Filmuokite su maksimaliomis šviesos fiksavimo galimybėmis

  Specialus, naujai sukurtas viso kadro 35 mm 2,26 megapikselio CMOS jutiklis, specialiai skirtas filmuoti prietemoje. Dėl didesnių pikselių maksimaliai padidinamos jutiklio šviesos fiksavimo galimybės, kad būtų galima filmuoti ypač silpnoje šviesoje ir gauti mažai iškraipomą vaizdą.

  Filmavimas virš 4 milijonų ISO jautrumu

  Dėl maksimalaus ISO, kuris yra didesnis nei 4 milijonai (+75 dB), ME20F-SH gali matyti ir filmuoti beveik visiškoje tamsoje, kai šviesos yra mažiau už 0,0005 liukso. Kitaip tariant, galite drąsiai filmuoti naktinį dangų, net jei jį apšviečia tik žvaigždės (su f/1.2 objektyvu 29,97p ir maksimaliu stiprinimu).

  B4_F2

  Spalvota vaizdo kamera, matanti tamsoje

  Matykite ir filmuokite spalvotai

  ME20F-SH gali aiškiai matyti ir atskirti spalvas, net ypač silpnoje šviesoje ir su dideliu stiprinimo koeficientu, be to, ji gali spalvotai filmuoti infraraudonuosius spindulius.

  B4_F3

  Aukštos kokybės „Full HD“ turinys

  Lankstus kūrybinių galimybių valdymas

  Automatinio filmavimo parinktys

  ME20F-SH lengva parengti ir naudoti, taip pat yra daugybė automatinių režimų, pvz., užrakto pirmenybės (Tv), diafragmos pirmenybės (Av) ir automatinio stiprinimo valdymo (AGC),* bei automatinis baltos spalvos balansas ir vieno kadro AF. Svarbiausia, kad prireikus bet kada galima perjungti neautomatinį valdymą ir kūrybiškai valdyti vaizdo kameros nuostatas.

  * Tam tikroms funkcijoms gali reikėti aparatinės įrangos atnaujinimo Daugiau…

  B4_F1
  B4_F2

  Pasirinktinės vaizdo nuostatos

  Vaizdo kameros pasirinktinių nuostatų meniu galima rinktis iš įvairių parinkčių, kuriomis valdomi įvairūs kuriamo vaizdo aspektai. Galima įrašyti iki šešių pasirinktinių vaizdo failų kameroje, kad juos būtų galima panaudoti vėliau, arba naudoti vieną iš trijų iš anksto nustatytų pasirinktinių vaizdo failų („Canon Log“, „Wide DR“ arba „EOS Standard“).

  Paprastas „Chroma“ klavišas

  „ME20F-SH“ palengvintas „Chroma“ klavišo naudojimas, todėl tai tapo puikiu prietaisu naujienoms, pristatymams ir netgi specialiesiems nepriklausomų kino filmų efektams.*

  * Gali reikėti aparatinės įrangos atnaujinimo Daugiau…

  Platus ISO diapazonas

  ME20F-SH siūlo sunkiai suvokiamą ISO diapazoną nuo 800 (0 dB) iki daugiau kaip 4 milijonų (+75 dB), todėl galima filmuoti viską – nuo ryto aušros iki nakties sutemų.

  B4_F3

  Nuotolinis integruotų filtrų valdymas

  Greitas ir paprastas nuotolinis ME20F-SH integruotų, elektroniniu būdu valdomų ND filtrų (3 sustojimų ir 6 sustojimų) ir IR atmetimo filtro valdymas per suderinamą „Canon“ nuotolinį valdiklį RC-V100.

  B4_F4

  Sklandus suderinamumas ir konfigūravimas

  Lankstus įrengimas lengvam naudojimui

  Kompaktiškas ir lengvas korpusas

  ME20F-SH yra kompaktiška ir lengva vaizdo kamera, sverianti vos 1,1 kg ir vos 102x116x113 mm (pxaxg) dydžio. Ji idealiai tinka darbui prietemoje, tiek sausumoje, tiek po vandeniu.

  B5_F1

  Lengva sumontuoti ir nustatyti vietą

  ME20F-SH tvirtinimo taškai yra apačioje ir viršuje, todėl galima lanksčiai pasirinkti vietą ir sumontuoti ją ant automatizuotų galvučių, laikiklių, gervių ir trikojų – taigi, ši kamera sklandžiai įsilies į bet kokios vietos darbo procesą. Tai tiesiog unikali daugiafunkcė vaizdo kamera praktiškai bet kokiam apšvietimui.

  Aurora Skycam

  Vaizdo įrašų galerija

  „Panelės Aušros šokis“ su ME20F-SH

  Techniniai duomenys

  fullhd1080

  digic_dv4

  Wide-DR-Gamma

  Kas yra viduje?

  Rekomenduojame jums